158 NOK/h

Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii bez znajomości języka od zaraz Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 listopada 2016 02:21

Centrum logistyczne z Fredrikstad zatrudni od zaraz pracownika fizycznego do rozładunku, załadunku i sortowania. Praca w Norwegii dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny w centrum logistycznym
Miejsce: Fredrikstad
Termin: od zaraz
Stawka godzinowa: 158 NOK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • praca fizyczna na magazynie firmy przesyłkowej
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za rozładunek i załadunek przesyłek
  • możliwa praca przy taśmie, polegająca na sortowaniu paczek
  • inne zadania na zlecenie managera

Wymagania:

  • dobra organizacja czasu pracy
  • zdyscyplinowanie
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • pracowitość
  • wysoka sprawność fizyczna
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • możliwość pracy zmianowej

Oferujemy:

  • legalną, norweską umowę o pracę
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • pracę na pełny etat
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • darmowe zamieszkanie aczkolwiek niezbędne jest wpłacenie kaucji

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wypełniania formularza na stronie:

Niezbędne przy aplikacji jest odpowiednie oznaczenie stanowiska: pracownik fizyczny – centrum logistyczne Fredrikstad”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-fizyczna-prace-w-norwegii-od-zaraz-sortowanie-paczek-bez-jezyka-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 511582b9db0e7615

3 komentarze na “Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii bez znajomości języka od zaraz Fredrikstad”

  1. Jestem zainteresowany oferta od zaraz. Prosze o kontakt 502274141

  2. Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy od zaraz moj numer to 601 273 354

  3. Krzysztof na 8 lutego 2017 @ 10:39

    witam,jestem zainteresowany ofertą 604820301