158 NOK/h

Ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka jako pomoc kuchenna od zaraz Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 marca 2017 03:17

Aktualna oferta pracy w Norwegii do podjęcia od zaraz w restauracji hotelowej. Zatrudnienie w Oslo jako pomoc kuchenna dla chętnych bez znajomości języka norweskiego. Pracodawca wymaga jednak komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pomoc kuchenna
Wakaty: 2
Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia
Zarobki: 158 NOK na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • wsparcie wszelkich prac na kuchni
  • dbanie o porządek co oznacza mycie blatów, włączenie zmywarek, mycie ręczne, wyrzucanie śmieci
  • proste prace związane z przygotowywaniem składników i dań

Oczekiwania:

  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym
  • wysoka motywacja
  • wykształcenie kierunkowe
  • dostępność od zaraz
  • preferujemy zgłoszenia od osób z doświadczeniem na analogicznym stanowisku

Oferujemy:

  • zatrudnienie na 12 miesięcy
  • umowę podpisaną z norweskim pracodawcą
  • bezpłatną pomoc w tłumaczeniach dokumentów, przygotowywaniu umów oraz przy sprawach urzędowych
  • za 2400 NOK miesięcznie pracodawca zapewnia mieszkanie
  • zatrudnienie na pełny etat

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz, dostępny na poniższej stronie:

http://bit.do/rekrutacja2017 proszę wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „Pomoc kuchenna Oslo”.

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-w-restauracji-pomoc-kuchenna-oslo/

ID ogłoszenia: 31658bb29fc1acfb

4 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka jako pomoc kuchenna od zaraz Oslo”

  1. Witam jestem zainteresowana pracą mam doświadczenie . Znam język norweski w stopniu komunikatywnym proszę o kontakt +48 506 487 988

  2. Witam. Jestem zainteresowany ta praca.
    Mam 23 lata. Pasjonuje sie gotowaniem. Nie mam w tym kierunku skończonej żadnej szkoły ani doświadczenia. Samouk.
    Ambitny i konsekwentny.
    Język ang. w stopniu komunikatywnym.
    Prawo jazdy kat. B
    TEL: +48 503 435 135

  3. Witam,
    jestem bardzo zainteresowana praca.Lubie prace w zespole,jestem osoba komunikatywna i pogodna.
    Mieszkam w Oslo,porozumiewam sie w jezyku norweskim.
    Prosze o kontakt
    Pozdrawiam

  4. Witam, podejmę pracę jako pomoc kuchenna, posiadam doświadczenie na podobnym stanowisku, proszę o kontakt 512 125 056 Daniel !!