do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy Norwegia bez języka na budowie płytkarz-glazurnik od zaraz Drammen

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 czerwca 2017 02:25

Od zaraz propozycja zatrudnienia na budowie z Drammen przy wykończeniach mieszkań. Praca w Norwegii przy układaniu płytek dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik budowlany, płytkarz

Lokalizacja: Drammen, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: 3 miesiące

Zarobki: do ustalenia

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska:

  • praca przy wykończeniach mieszkań klientów
  • zadaniem pracownika będzie układanie różnego typu płytek

Wymagania:

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w podobnej pracy
  • posiadanie referencji z poprzednich miejsc pracy
  • mile widziane doświadczenie zdobyte w krajach skandynawskich
  • co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego

Oferujemy:

  • możliwość otrzymywania zasiłku na dzieci oraz opłacanie przez pracodawcę składek emerytalnych
  • ubezpieczenie zdrowotne dla pracowników
  • płatne zakwaterowanie z dostępem do internetu
  • dobre zarobki
  • szansę na zatrudnienie w rozwijającej się norweskiej firmie
  • ubrania robocze oraz narzędzia do pracy

Aplikacja:

Prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres:

cv@jobforce.pl

Możliwy jest kontakt telefoniczny pod numerem: +48798321128

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-w-budownictwie-dla-glazurnika-plytkarza-drammen/

ID ogłoszenia: 8205935eeb3a770e