do ustalenia

Ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka na budowie przy malowaniu od zaraz Vest-Agder

  • Miasto lub region: Vest-Agder
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 stycznia 2018 01:26

Oferujemy zatrudnienie na budowie z Vest-Agder przy malowaniu i tapetowaniu. Praca w Norwegii przy remontach od zaraz dla budowlańców bez znajomości języka.

Stanowisko: pracownik budowlany – malarz, tapeciarz

Miejsce zatrudnienia: Vest-Agder, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca przy remontach i wykończeniach wnętrz będzie polegała na malowanie, kładzenie gipsu, szpachlowaniu i tapetowaniu

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • mile widziane prawo jazdy oraz własny samochód
  • umiejętność pracy w grupie
  • pełna samodzielność
  • pracowitość i sumienność
  • staranne i dokładne wykonywanie zadań
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • pełen profesjonalizm
  • mile widziane doświadczenie ze Skandynawii

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • zatrudnienie od zaraz na jasnych warunkach
  • zapewnione miejsce do zamieszkania
  • opiekę konsultanta

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z aktualnym CV na adres:

kag@rettbemanning.no

Możliwy jest kontakt telefoniczny pod numerem +4740142010

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-stycznia-2018-praca-norwegia-na-budowie-dla-malarza-tapeciarza-vest-agder/

ID ogłoszenia: 5655a50c49b6bcbb

4 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka na budowie przy malowaniu od zaraz Vest-Agder”

  1. Zygmunt Dziedzic na 15 lutego 2018 @ 16:21

    witam jestem zaintereseowany oferta pracy prosze o kontakt +48 531 580 438

  2. Krzysztof na 18 lutego 2018 @ 12:59

    Witam. Jestem zainteresowany ofertą ,posiadam szerokie doswiadczenie w tapetowaniu ,malowaniu .Pracowalem w Szkoci ,Holandi Belgi . tel +48531591616

  3. Sebastian gruszka na 20 lutego 2018 @ 22:43

    Witam jestem zainteresowany podjeciem pracy

  4. Witam jestem zainteresowany oferta potrafie szpachlowac malowac szypko sie ucze tel .664 923 771