156,80 NOK/h

Ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka na magazynie odzieżowym od zaraz Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 września 2016 01:24

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii na magazynie hurtowni odzieżowej przy zbieraniu zamówień. Zatrudnienie od zaraz dla 3 osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Magazynier

Miasto: Fredrikstad, Norwegia

Stawka godzinowa: 156,80 NOK na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Start: od drugiej połowy września

Opis stanowiska pracy:

  • zbieranie towarów na magazynie zgodnie z zamówieniem złożonym przez klienta
  • pakowanie produktów i przygotowywanie do wysyłki
  • aktualizowanie bazy danych i wydawanie kurierom lub poczcie

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • wysoka sprawność fizyczna
  • przynajmniej roczne doświadczenie w podobnej pracy
  • zaangażowanie
  • motywacja do osiągania wyznaczonych celów
  • świetne zorganizowanie

Zapewniamy:

  • szkolenie wdrażające w obowiązki i liczne szkolenia pracownicze
  • wysokie wynagrodzenie
  • terminowe wypłacanie pensji
  • pracę dla Polaków
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy podpisanej bezpośrednio z norweskim pracodawcą

Aplikacja:
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy formularz z oznaczeniem opcji: „Pakowanie zamówień, Fredrikstad”

Link do formularza: http://bit.do/rekrutacja-2016

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-norwegia-na-magazynie-z-odzieza-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 12657cf0244770ff

2 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka na magazynie odzieżowym od zaraz Fredrikstad”

  1. Witam jestem zainteresowany praca od zaraz nawet ze zona. Mój WhatsApp 00393667038985

  2. Anna Chachaj-Gurtatowska na 14 września 2016 @ 12:44

    Hei jeg er interessert i a jobbe