168 NOK/h + zakwaterowanie

Ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka od zaraz pomoc kuchenna w gastronomii Drammen

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 września 2018 23:04

Oferujemy atrakcyjną pracę w Norwegii bez znajomości języka. Zatrudnimy chętnych od zaraz w gastronomii jako pomoc kuchenna. Zakwaterowanie bezpłatne oraz wyżywienie zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Drammen.

Stawka godzinowa: 168 NOK za godzinę brutto.

Start: od zaraz.

Zadania na stanowisku pracy:

  • obieranie i krojenie owoców oraz warzyw;
  • zmywanie naczyń;
  • przygotowywanie prostych potraw;
  • wykonywanie zadań zleconych przez szefa kuchni.

Wymagania:

  • bardzo dobra organizacja;
  • sprawność fizyczna;
  • motywacja do pracy;
  • sumienność;
  • mile widziane doświadczenie;
  • punktualność;
  • przyjazne nastawienie;
  • umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie oraz wyżywienie;
  • pracę od zaraz;
  • dobre zarobki i terminowe wypłaty;
  • wprowadzenie w obowiązki;
  • norweską umowę na pół roku;
  • wsparcie w sprawach związanych z zatrudnieniem;
  • pomoc polskiego rezydenta w zaaklimatyzowaniu się.

Aplikacja:
Zainteresowanych zachęcamy do wysłania aplikacji za pośrednictwem formularza na stronie:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2018

Odpowiemy tylko na wybrane przez nas zgłoszenia, zawierające klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.

Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych do kandydatów.

Prosimy wyłącznie o przemyślane aplikacje, od osób zdecydowanych i gotowych na wyjazd!

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-od-zaraz-jako-pomoc-kuchenna-bez-znajomosci-jezyka-drammen-2018/

ID ogłoszenia: 9655b8fe054983da

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka od zaraz pomoc kuchenna w gastronomii Drammen”

  1. Witam,
    Czy ogłoszenie jest aktualne?
    Pozdrawiam
    Anna Pluta