156/h brutto

Ogłoszenie pracy w Norwegii z językiem angielskim od zaraz sprzątanie mieszkań Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 września 2018 18:22

Ciekawa praca w Norwegii ze znajomoscią języka angielskiego przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zatrudnienie w Fredrikstad od zaraz dla Polaków. Chętni mogą skorzystać z zakwaterowania płatnego.

Miejsce: Fredrikstad.

Zarobki: 156 NOK/h brutto.

Stanowisko: sprzątaczka/sprzątacz.

Wakaty: 2.

Start: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • sprzątanie mieszkań i domów prywatnych;
  • odkurzanie dywanów, mycie podłóg;
  • porządkowanie łazienek;
  • mycie okien;
  • ścieranie kurzy;
  • czasem pranie i pracowanie;
  • może zdarzyć się sprzątanie magazynów i strychów – wyższe stawki!

Wymagania:

  • komunikatywny język angielski;
  • chęć zatrudnienia na dłużej;
  • niekaralność poparta zaświadczeniem;
  • mile widziane prawo jazdy kat.B i możliwość przyjazdu własnym samochodem;
  • doświadczenie jako sprzątaczka lub sprzątacz;
  • dokładność;
  • przyjazne nastawienie i motywacja.

Oferujemy:

  • pomoc w formalnościach;
  • stałych klientów;
  • wynagrodzenie na dobrym poziomie;
  • możliwość organizacji płatnego zakwaterowania w cenie 4000 NOK miesięcznie plus rachunki za media;
  • norweską umowę o pracę;
  • środki potrzebne do sprzątania.

Aplikacje:
Bardzo prosimy o wysyłane zgłoszeń pod adres:

malwinar83@gazeta.pl – wystarczy napisać kilka słów na swój temat, nie trzeba załączać CV.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-z-jezykiem-angielskim-sprzatanie-mieszkan-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 3215ba4f5f80dd59