161 NOK/h

Ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka pakowanie warzyw od zaraz Moss

  • Miasto lub region: Moss
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 marca 2016 01:58

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Moss przy myciu i pakowaniu warzyw na linii produkcyjnej. Oferta pracy w Norwegii od zaraz bez znajomości języka norweskiego na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz warzyw

Liczba wakatów: 3

Lokalizacja: Moss, Norwegia

Zarobki: 161 NOK brutto na godzinę

Obowiązki:

  • zadania wykonywane będą przy taśmie produkcyjnej
  • mycie, sortowanie a także pakowanie warzyw i owoców
  • przygotowanie zamówień do wysyłki na potrzeby sklepów

Wymagania:

  • duża samodzielność, odwaga
  • umiejętność pracy w zespole
  • możliwość podjęcia pracy od 21 marca na przynajmniej 3 miesiące
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • po przepracowaniu pierwszego tygodnia, umożliwiamy pobranie zaliczki
  • początkowo umowa na czas określony za pośrednictwem agencji pracy, później dla najlepszych będzie możliwość zatrudnienia bezpośrednio u norweskiego przełożonego
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • na pierwszej umowie zapewniamy odpłatne zakwaterowanie w cenie 3500 NOK miesięcznie za osobę

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o wypełnienie formularza na stronie:

Konieczne jest zaznaczenie opcji: „Sortowacz-Pakowacz warzyw Moss”.

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-przy-pakowaniu-warzyw-od-zaraz-bez-jezyka-norweskiego-moss/

ID ogłoszenia: 72956e885b8e8fa7

4 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka pakowanie warzyw od zaraz Moss”

  1. Witam czy jest jeszcze aktualna oferta?

  2. Nie znam języka ale jestem zainteresowna od.lipca bym zaczęła kurs norwegi bardzo mi zależy na pracy mam 21 lat mieszkanie bym.miała powoli bym się uczyła języka proszę o.kontakt

  3. Witam Jestem bardzo zainteresowana praca prosze o kontakt

  4. WItam Jestem bardzo zainteresowana praca prosze o kontakt 93355869