160-180 NOK/h

Ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka produkcja kosmetyków od zaraz Bærum

  • Miasto lub region: Bærum
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 października 2018 21:18

Rozpoczynamy rekrutację do pracy w Norwegii na produkcji kosmetyków od zaraz. Zatrudnienie bez znajomości języka w Bærum dla Polaków. Mamy 4 wolne stanowiska do obsadzenia. Zachęcamy do aplikowania!

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bærum.

Wynagrodzenie: 160-180 NOK/h.

Wakaty: 4.

Zakres obowiązków:

  • kontrolowanie jakości;
  • konserwacja oraz obsługa maszyn do produkcji kosmetyków;
  • pakowanie gotowego produktu;
  • inne zadania zlecone przez kierownika.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • komunikatywny język angielski;
  • brak nałogów;
  • własny samochód i prawo jazy kat.B;
  • możliwość rozpoczęcia od zaraz;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • umiejętność działania w zespole.

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę;
  • dofinansowanie kosztów zakwaterowania i bonusy finansowe;
  • dobre warunki pracy;
  • zakwaterowanie płatne 4000 NOK miesięcznie;
  • pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia.

Dla kandydatów:
CV prosimy wysyłać pod adres:

norway-worker@europe.com

W temacie wiadomości należy wpisać: “pr/10/18”.

Należy zawrzeć klauzulę zezwalającą na wykorzystanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-dla-par-przy-produkcji-kosmetykow-bez-jezyka-baerum/

ID ogłoszenia: 2085bce1a91c8557

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka produkcja kosmetyków od zaraz Bærum”

  1. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą pracy Posiadam prawo jazdy kategorii B oraz znam dobrze język angielski proszę o kontakt Pozdrawiam Krzysztof