158,60 NOK/h brutto

Ogłoszenie pracy w Norwegii z językiem angielskim przy sprzątaniu obiektów od zaraz Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 marca 2018 22:42

Poszukujemy osób ze znajomością języka angielskiego do zatrudnienia w Stavangerze. Od zaraz fizyczna praca w Norwegii przy sprzątaniu szkół, magazynów oraz szpitali.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce pracy: Stavanger, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 158,60 NOK brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna przy sprzątaniu różnych budynków – szpitali, lokali użyteczności publicznej, szkół, hal produkcyjnych, magazynów itp.

Wymagania:

  • posiadanie ważnego prawa jazdy kat.B
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • uczciwość
  • świetne zorganizowanie
  • chęć i motywacja do podjęcia pracy
  • status osoby niekaranej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • posiadanie doświadczenia
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • pracowitość i zaangażowanie

Oferujemy:

  • pracę na podstawie norweskiej umowy z okresem na próbę
  • pomoc konsultanta na miejscu
  • atrakcyjne zarobki
  • zatrudnienie od zaraz
  • wsparcie w sprawach formalnych

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zgłoszenia aplikacyjne z CV oraz LM należy wysyłać na adres:

zdrojewska@t.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-sprzatanie-obiektow-od-zaraz-z-jezykiem-angielskim-stavanger/

ID ogłoszenia: 6225ab38c6e314d8

Linki sponsorowane

2 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Norwegii z językiem angielskim przy sprzątaniu obiektów od zaraz Stavanger”

  1. Witam.
    W roku 2017 przebywałem w Sandefjord. Pracowałem tam przez dwa miesiące jako pomocnik ekipy remontującej domy. Pomagałem przy remoncie domów ale głównym moim obowiązkiem było utrzymanie porządku. Jestem osobą zorganizowaną i dyspozycyjną. Chętnie zaprezentuję swoją osobę na najbliższym spotkaniu.

    Dane osobowe: Artur Sztygiel
    Ul. Łąkowa 15
    99-340 Krośniewice
    tel: 0-697-12-46-48; 90366724 NO e-mail:( sztygiel@op.pl )

    ur. dnia 09 lutego 1979 w Kutnie

    Osiągnięcia: Dyplom Magistra Inżyniera Mechaniki i Budowy Maszyn spec. Samochody i Ciągniki z oceną bardzo dobrą

    Umiejętności: Samodzielność, łatwość nawiązywania kontaktów
    Przedsiębiorcze myślenie i działanie
    Zdolność szybkiego i efektywnego uczenia się
    Prawo jazdy kat. B
    Język angielski – dobry

  2. Dawid Cze na 5 czerwca 2018 @ 19:03

    Witam, jesteśmy zainteresowani pracą (dwie osoby)
    Jesteśmy słowni i pracowici.

    Proszę o kontakt mailowy:

    dawid.cze@o2.pl