153/h brutto NOK

Ogłoszenie pracy w Norwegii dla kierowcy kat.B od zaraz przewóz osób Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 stycznia 2017 01:36

Propozycja atrakcyjnej pracy w Norwegii dla Polaków przy przewozie osób na terenie Oslo. Zatrudnienie możliwe od zaraz dla kierowcy kat.B ze służbowym autem oraz telefonem.

Stanowisko: kierowca kat.B

Miejsce zatrudnienia: Oslo

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 153 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na rozwożeniu osób po mieście lub w okolicy Oslo
  • pracownik będzie miał za zadaniem przyjmowanie zleceń za pomocą aplikacji mobilnej
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za utrzymywanie pozytywnym relacji z klientami

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • umiejętność orientacji w terenie
  • ważne prawo jazdy kat.B oraz umiejętność prowadzenia samochodu
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • pomysłowość i zaradność

Oferujemy:

  • konkurencyjne zarobki
  • system premiowy
  • miejsce do zamieszkania w cenie 3000 NOK za miesiąc
  • samochód oraz telefon służbowy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci wiadomości zawierające CV z dopiskiem w tytule “UBR-NW/02/17” należy wysyłać na adres e-mail:

norwayworkers@europe.com

W zgłoszeniu prosimy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-z-jezykiem-angielskim-w-oslo-dla-kierowcy-kat-b-przy-przewozie-osob/

ID ogłoszenia: 619588532af30d7d

5 komentarzy na “Ogłoszenie pracy w Norwegii dla kierowcy kat.B od zaraz przewóz osób Oslo”

  1. kierowca kat.b na 30 stycznia 2017 @ 20:28

    WITAM jestem zinteresowany podjeciem prqcy posiadam pozwolenie z policji oraz numer identyfikacji podatkowej w NORWEGII.

  2. Kierowca na 7 lutego 2017 @ 14:38

    Witam. Jestem zainteresowany praca. Jezdzilem w ruchu miedzynarodowym i pracowalem jako kurier. Bardzo potrzebuje dobrej pracy poniewaz urodzil mi sie synek. Prosze o kontakt 503801058 z gory dziekuje

  3. Witam,
    Chcialbym aplikowac na stanowisko kierowcy kat.B od zaraz. Posiadam prawo jazdy kat. B,C,D,E oraz ponad dwudziestoletnia praktyke w zawodzie kierowcy.
    W razie wszelkich pytan prosze o telefon na nu. 004915213855982 lub 0048513854465, dziekuje.

    Z powazaniem
    Andrzej Ciesielski

    Wyrazam zgode na przetwazanie danych osobowych w celach rekrutacji.

  4. Witam..mam doswiadczenie z Uber na Litwie…szukam pracy…prosze o kontakt …bisikirskij@gmail.com

  5. Witam posiadam prawo jazdy kąt. b od 2010 roku jeździłem po Szwecji oraz od 3 lat jeżdżę po Holandii co prawda prywatnie lecz bez żadnej stłuczkę oraz mandatu przewóze od ponad roku osoby z polski do Holandii. Angielski znam dobrze może nie biegle ale komunikatywnie to za mało powiedziane. Jestem zainteresowany praca u Państwa pozdrawiam Patryk mój numer tel to 0048600666896