165 NOK/h brutto

Ogłoszenie pracy w Norwegii dla par od zaraz magazyn drogeryjny bez języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 lipca 2017 01:30

Dobrze płatna praca w Norwegii dla par bez znajomości języka oraz doświadczenia. Możliwość zatrudnienia od zaraz na magazynie drogeryjnym z Oslo przy realizacji zamówień.

Stanowisko: pracownik magazynu

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 165 NOK za godzinę brutto

Liczba wakatów: 2 osoby lub para

Opis stanowiska:

  • jest to praca w hurtowni kosmetyków
  • zadaniem pracownika będzie kompletowanie zamówień oraz załadunek i rozładunek towarów
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za aktualizację baz danych

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • nastawienie na osiąganie wyników
  • uczciwość i pracowitość
  • status osoby niekaranej
  • zaangażowanie i sumienność
  • świetna organizacja czasu pracy
  • szybkie uczenie się

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • atrakcyjne zarobki wypłacane zawsze w terminie
  • pomoc konsultanta posługującego się językiem polskim
  • możliwość zatrudnienia dla par
  • pracę od zaraz

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z dopiskiem “lagermedarbeider 07/2017”

Lagerarbeid-Bemanning@fastservice.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-na-magazynie-drogeryjnym-bez-jezyka-od-zaraz-oslo/

ID ogłoszenia: 529596687a11fc7d

4 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Norwegii dla par od zaraz magazyn drogeryjny bez języka Oslo”

  1. Borcuch Stanisław na 17 lipca 2017 @ 16:05

    Witam Wraz z narzeczoną jesteśmy gotowi podjąć się tej pracy. Oboje znamy angielski, moja narzeczona jest po studiach informatycznych. Możemy w każdej chwili podjąć się tej pracy.Lagermedarbeider 07/2017

  2. Witam, wraz z mężem jestesmy zainteresowani ta pracą. Mieszkamy w Oslo, prosimy o kontakt

  3. Adam i Anna na 17 sierpnia 2017 @ 10:45

    witam jestem zainteresowany wraz z dziewczyną pracą od zaraz. Spełniamy wszystkie warunk nr tel: 45192355i “Lagermedarbeider 07/2017”

  4. Joanna Jeżewska na 17 sierpnia 2017 @ 17:21

    Witam jestem zainteresowana ofertą wraz z narzeczonym. Oboje znamy język angielski,jestem po technikum logistycznym.
    Jesteśmy gotowi na wyjazd od 28 sierpnia.
    Pozdrawiam
    lagermedarbeider 07/2017