do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Norwegii na budowie dla malarza z językiem angielskim Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 czerwca 2016 02:37

Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii dla budowlańców przy malowaniu i tapetowaniu. Zatrudnienie w Bergen dla osób ze znajomością języka na stanowisku malarza.

Stanowisko: Malarz budowlany

Miejscowość: Bergen, Norwegia

Zarobki: do ustalenia NOK

Opis stanowiska pracy:

  • prace na zewnątrz i wewnątrz
  • szpachlowanie ścian, wyrównywanie
  • malowanie oraz tapetowanie
  • lakierowanie drzwi i okien

Oczekiwania:

  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • doświadczenie w pracy malarza przez przez minimum 3 lata
  • profesjonalizm, fachowość, odpowiedzialność, zorganizowanie
  • bardzo dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • umowę zgodną z norweskim prawem pracy
  • Feriepenger w wysokości 12%
  • osobom które przyjadą swoim samochodem zapewniamy zwrot kosztów za przejazd, również za bramki
  • zapewniamy 2% dodatek do oszczędności emerytalnych (tzw. AFP)
  • za każdorazowo polecenie dobrego i profesjonalnego pracownika który podpisze z nami umowę oferujemy 2000 NOK

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV oraz zdjęć wykonanych prac (portfolio). Preferujemy również zgłoszenia z referencjami lub kontaktami do osób mogących ich udzielić.

adres kontaktowy: agb@cwork.no lub syb@cwork.no

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-dla-malarza-budowlanego-z-jezykiem-angielskim-bergen/

ID ogłoszenia: 39357560dbf0fdba