do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Norwegii na budowie przy regipsach montaż płyt k-g Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 lutego 2016 02:23

Oferujemy możliwość podjęcia pracy w Norwegii dla budowlańców przy zabudowie suchej. Oferta z Oslo dla osób ze znajomością języka angielskiego na budowie przy montażu regipsów.

Stanowisko: Monter budowlany

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • Osoby zatrudnione będą miały za zadanie montować ściany szkieletowe a także ruszty sufitowe. Pracownik zajmować się będzie montażem płyt katonowo-gipsowych. Inne prace przy szpachlowaniu i malowaniu również będą zlecane.

Oczekiwania:

  • mile widziane zgłoszenia od osób z pozwoleniem na pracę w Norwegii oraz kartą podatkową
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na terenie państw skandynawskich
  • posiadanie udokumentowanego, minimum 3 letniego doświadczenia w podobnej pracy
  • zaletą będzie aktualne zamieszkanie w Akershus
  • umiejętność czytania planów budowlanych

Oferujemy:

  • dobre zarobki
  • szkolenia pracownicze, początkowo z zakresu BHP
  • pomoc polskojęzycznego opiekuna
  • każdy pracownik objęty jest ubezpieczeniem
  • udział w kursach językowych
  • sprawdzonych klientów

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy wszystkich do kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej:
pracuj.pl/praca/monter-plyt-k-g-oslo-okolice,oferta,4333027

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oslo-dam-prace-w-norwegii-monter-plyt-k-g-przy-sufitach-podwieszanych-z-jezykiem-angielskim/

ID ogłoszenia: 5156c265c381f52

4 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Norwegii na budowie przy regipsach montaż płyt k-g Oslo”

  1. jestem bardzo zainteresowany moj tel 45070310 dziekuje

  2. Witam
    Jestem zainteresowany pracą, od 5 lat mieszkam w Drammen,mam wieloletnie doświadczenie w budowlance, niestety od końca 2015 roku nie pracuję.
    Proszę o kontakt.
    Piotr

  3. stefan Jurczyński na 20 lutego 2016 @ 18:46

    Jestem zainteresowany ofertą pracy mam praktykę w Norwegi personnumer itd znam techniki norweskie więcej info pod nr tel 0048 601456701 €

  4. Bartosz Glenc na 21 lutego 2016 @ 16:51

    Witam, bardzo proszę o podanie maila gdzie mogę posłać moje CV i niezbędne dokumenty