od 181,50 NOK na godzinę brutto

Ogłoszenie pracy w Norwegii na budowie wykończenia bez języka od zaraz Tromsø

  • Miasto lub region: Tromsø
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 stycznia 2017 01:05

Propozycja zatrudnienia od zaraz na stanowisku montera na budowie z Tromsø. Oferta pracy w Norwegii przy wykończeniach dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: monter budowlany

Miejsce pracy: Tromsø, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 181,50 NOK, stawka uzależniona od doświadczenia oraz poziomu języka angielskiego

Opis stanowiska:

  • praca na budowie przy wykończeniach wnętrz związanych z zabudową suchą

Wymagania:

  • co najmniej 3 lata doświadczenia w zawodzie
  • mile widziane posiadanie doświadczenia w pracy z krajów skandynawskich
  • znajomość rysunku technicznego
  • komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego

Oferujemy:

  • legalną pracę na czas określony w oparciu o norweską umowę
  • wysokie zarobki
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych
  • bezpłatny transport do Norwegii
  • szansę otrzymania zwrotu kosztów dojazdów do pracy i z powrotem
  • kontrakty na dłuższy okres
  • ubezpieczenie
  • możliwość zatrudnienia w systemie rotacyjnym, 6 tygodni w Norwegii oraz 2 w Polsce lub 4 w Norwegii po tygodniu w Polsce
  • wsparcie w znalezieniu mieszkania

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o wysyłanie zgłoszeń z CV oraz dopiskiem w tytule “Ms/Tromso/N/11/2016” na adres:

justyna.rybacka@adecco.pl

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/monter-sufitow-praca-w-norwegii-przy-wykonczeniach-na-budowie-w-tromso/

ID ogłoszenia: 517587568a522bb4

3 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Norwegii na budowie wykończenia bez języka od zaraz Tromsø”

  1. pracowalem w budowlance od 8lat i lubie ta prace. bardzo mi zalezy na wyjezdzie z kraju i pokazaniu swoich umiejetnosci dalej. jesli podejmiecie prace ze mna to naprawde nie bedziecie zalowac. prosze o kontakt po numerem telefonu515095281

  2. Witam jestem zainteresowany panstwa oferta .Od ponad 10 lat pracuje na budowach na roznych stanowiskach.Moj tel.500064395

  3. Dariusz siemienkiewicz na 23 stycznia 2017 @ 19:30

    Witam mam 20 letnie doswiadczenie w budownictwie z czego 7 lat w poludniowej Walii. Znam angielski czytam plany samodzielny pracownik Nie wykonuje glazury. Scianki k/g sufity podwieszane gladzie itp. Moj numer 697-353-230