do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Norwegii od stycznia 2017 produkcja lodów bez języka Gjelleråsen

  • Miasto lub region: Gjelleråsen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 grudnia 2016 04:53

Oferta aktualnej pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka do podjęcia od stycznia 2017. Oferta z Gjelleråsen na produkcji lodów i deserów mrożonych na czas określony.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miejsce: Gjelleråsen, Norwegia
Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Liczba wakatów: 6
Rozpoczęcie: od stycznia 2017

Zakres zadań:

  • wspieranie płynnego funkcjonowania fabryki w przygotowywaniu lodów oraz mrożonych deserów
  • odmierzanie składników i mieszanie mas
  • przygotowywanie proporcji zgodnie z recepturą
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych
  • kontrola jakości
  • pakowanie gotowych wyrobów
  • mycie oraz konserwacja urządzeń

Wymagania:

  • możliwość pracy w systemie trójzmianowym
  • zdolność do pracy w zespole
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dostępność na pół roku
  • preferowane zgłoszenia od osób ze znajomością systemu HACCP oraz ISO 22000:2005
  • doświadczenie w pracy na produkcji żywności

Oferujemy:

  • odpłatne zamieszkanie w kwocie 5000 NOK miesięcznie od osoby, zapewnione jest miejsce w hotelu robotniczym
  • zatrudnienie na pół roku bezpośrednio u norweskiego pracodawcy
  • umowa o pracę na czas określony
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności
  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • ubezpieczenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt poprzez poniższą stronę z oznaczeniem opcji: „produkcja lodów 2017”
http://bit.ly/19WiKsj (wielkość liter ma znaczenie)

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-stycznia-2017-dam-prace-w-norwegii-na-produkcji-lodow-bez-znajomosci-jezyka-gjellerasen/

ID ogłoszenia: 8458475f6845708

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Norwegii od stycznia 2017 produkcja lodów bez języka Gjelleråsen”

  1. Prosze o podanie kwoty proponowanej stawki godzinowej. Pozdrawiam