131 NOK/h brutto

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz bez języka dla par przy pakowaniu sałatek

  • Miasto lub region: Norwegia.
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 października 2018 20:16

Aktualna praca w Norwegii dla par od zaraz. Zatrudnienie przy pakowaniu sałatek w fabryce bez znajomości języka norweskiego oraz doświadczenia na podobnym stanowisku. Dysponujemy 10-cioma miejscami wolnymi.

Lokalizacja: Norwegia.

Start: od zaraz.

Stawka za godzinę: 131 NOK/h brutto.

Wakaty: 10.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie sałatek do plastikowych pudełek;
  • kontrolowanie jakości opakowań;
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy;
  • inne obowiązki zlecane przez przełożonego.

Oczekiwania:

  • dobry język angielski;
  • możliwość rozpoczęcia od zaraz;
  • mile widziana umiejętność obsługi maszyn i wykształcenie techniczne;
  • preferujemy osoby z doświadczeniem;
  • sumienne podejście do pracy;
  • dobry stan zdrowia;
  • prawo jazdy kat.B i własne auto.

Oferujemy:

  • dobre wynagrodzenie – stawka godzinowa plus dodatek wakacyjny;
  • pełny etat – 37 godzin tygodniowo;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • opcję pobrania zaliczki ok. 3000 koron;
  • pomoc w organizacji zakwaterowania – płatne 80-100 koron za dobę;
  • duńską umowę z oddelegowaniem do Norwegii.

Aplikacje:
Zapraszamy do aplikowania poprzez formularz:

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-norwegia-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-salatek/

ID ogłoszenia: 9215bb4b6f6a683d

3 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz bez języka dla par przy pakowaniu sałatek”

  1. Jesteśmy dwójka ludzi chętnych do podjęcia pracy,zdrowych ,bez zobowiązań,z możliwością wyjazdu od zaraz.Posiafamy D-numer,Mamy doświadczenie w pracy akordowej w Norwegii,sumienni i pracowici,możliwość referencji od poprzedniego pracodawcy.

  2. Praca przy pakowaniu salatek na 26 października 2018 @ 13:30

    Wraz z partnerka jesteśmy zainteresowani wyjazdem oraz podjęciem współpracy na dłuższy czas lub na stałe… Gotowość do wyjazdu od zaraz. Proszę o kontakt pod nr. Tel 793506278 Marek

  3. dyskopleks1@wp.pl na 26 października 2018 @ 14:33

    Wraz z partnerka jesteśmy zainteresowani wyjazdem oraz podjęciem współpracy na dłuższy czas lub na stałe. Gotowość do wyjazdu od razu… Proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 793506278 Marek