167/h NOK brutto

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz bez języka pakowanie ciastek Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 września 2018 14:52

Oferujemy ciekawą pracę w Norwegii od zaraz bez znajomości języka. Fabryka z Fredrikstad poszukuje pakowaczy ciastek przy taśmie produkcyjnej. Zapewniamy zakwaterowanie płatne.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Fredrikstad.

Stawka za godzinę: 167 brutto NOK.

Początek zatrudnienia: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie ciastek przy taśmie produkcyjnej do pudełek – po 8 lub 12 sztuk;
  • praca jest wykonywana w szybkim tempie;
  • kierownik zmiany może poprosić pracownika również o inne zadania.

Wymagania wobec kandydatów:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • sprawność fizyczna;
  • aktualna książeczka sanepidowska;
  • kultura osobista;
  • czystość i schludność;
  • brak sztucznych rzęs, włosów, doklejanych paznokci, piercingu i tatuaży;
  • bezkonfliktowość;
  • dodatkową zaletą będzie doświadczenie na produkcji;
  • zdolność do szybkiej pracy.

Gwarantujemy:

  • początkowo 3 miesiące okresu próbnego, później możliwość przedłużenia umowy;
  • wysoką stawkę godzinową;
  • ubranie robocze;
  • pomoc przy sprawach formalnych;
  • pracę od zaraz;
  • zakwaterowanie płatne;
  • dobre warunki zatrudnienia.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania CV pod adres e-mail:

palitelig.rekruttering@contractor.net

W tytule wiadomości prosimy wpisać: pr1/009/2018.

Prosimy o zaznaczenie w aplikacji, że ogłoszenie zostało znalezione w serwisie praca-norwegia24.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-ciastek-we-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 2715b9a4dcd5e331

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz bez języka pakowanie ciastek Fredrikstad”

  1. jestem zainteresowana