200 - 220 NOK/h

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz na budowie bez języka glazurnik-kafelkarz Hamar

  • Miasto lub region: Hamar
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 grudnia 2018 20:03

Aktualna oferta pracy w Norwegii na budowie od zaraz dla glazurnika-płytkarza. Zatrudnienie bez znajomości języka norweskiego w Hamar. Dostępne lokalizacje to również Tønsberg i Mo I Rana.

Stanowisko: glazurnik.

Lokalizacja: Hamar.

Wynagrodzenie: 200-220 NOK/h.

Start: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • kładzenie płytek w pomieszczeniach hotelowych – łazienkach, basenie, kuchni itp.;
  • odpowiednie przygotowanie podłoża;
  • normą jest zrobienie jednej łazienki dziennie.

Wymagania:

  • co najmniej 3 lata doświadczenia jako kafelkarz;
  • doświadczenie przy kładzeniu glazury w krajach skandynawskich;
  • umiejętność układania różnych rodzajów płytek, również z membraną;
  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego;
  • umiejętność rysunku technicznego;
  • samochód służbowy.

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na norweskich zasadach;
  • wysokie zarobki;
  • darmowy wyjazd do Norwegii (bilet lotniczy);
  • dofinansowanie dojazdów do pracy;
  • przyjazną atmosferę;
  • niezbędne narzędzia.

Dla kandydatów:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji pod adres podany poniżej:

KrakowIR@adecco.no

W aplikacji należy zamieścić CV ze zdjęciem oraz potwierdzenie zatrudnienia.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/kafelkarz-norwegia-praca-w-budownictwie-przy-wykonczeniach-hamar-tonsberg/

ID ogłoszenia: 8205c18a53f1e6d4