od 181,50/h NOK brutto

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz na budowie dla malarza Tromsø

  • Miasto lub region: Tromsø
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 grudnia 2016 05:23

Praca w Norwegii dla Polaków w charakterze malarza budowlanego. Zatrudnienie od zaraz w budownictwie dla osób ze znajomością języka angielskiego w Tromsø. Pracodawca oferuje możliwość podjęcia pracy na dłużej.

Stanowisko: Malarz budowlany
Miejsce: Tromsø, Norwegia
Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz
Pensja:

  • 181,50 NOK/h brutto
  • lub 193,60 NOK brutto/h dla osób z 10 letnim doświadczeniem oraz dyplomem zawodowym

Obowiązki:

  • pracownik dba o zabezpieczenie wszelkich powierzchni przed rozpoczęciem pracy i zajmuje się odpowiednim przygotowaniem podłoża
  • do zadań należeć będzie szpachlowanie, malowanie oraz tapetowanie

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację
  • doświadczenie
  • zorganizowanie, zaangażowanie, pracowitość
  • samodzielność
  • mile widziane osoby mobilne z prawej jazdy kat.B i własnym autem

Zapewniamy:

  • miejsce zamieszkania
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę
  • ubezpieczenie pracownicze oraz odprowadzanie wszelkich składek
  • możliwość rozwoju
  • wysokie zarobki
  • urlop
  • pomoc przy tłumaczeniu dokumentów
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • możliwość podjęcia pracy długoterminowej

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo.
Adres do kontaktu: praca@silverhand.eu

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-na-budowie-jako-malarz-z-jezykiem-angielskim/

ID ogłoszenia: 3865850bb0a8da93

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz na budowie dla malarza Tromsø”

  1. Przebywam w tromso mogę podjąć prace od zaraz . Posiadam d numer pracuje w norwegi jako malarz od pół roku w polsce od wielu lat wykonywałem prace malarskie jednak była to moja praca dorywcza. Znajomość języka angielskiego oraz prawo jazdy.