do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Norwegii 2017 od zaraz na budowie jako malarz bez języka Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 września 2017 02:14

Propozycja zatrudnienia 2017 na budowie z Bergen dla osób bez znajomości języka. Praca w Norwegii od zaraz na stanowisku malarza budowlanego przy wykończeniach pomieszczeń.

Stanowisko: pracownik budowlany, malarz

Miejsce pracy: Bergen, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca przy dużych projektach budowlanych
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się wykończeniem wnętrz – m.in. malowaniem, gładzeniem, szpachlowaniem, itd.

Wymagania:

  • posiadanie referencji z poprzednich miejsc pracy
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie zawodowe z krajów Skandynawii
  • minimum 3-letnie doświadczenie przy budowie biur, szkół, itp.
  • pełna samodzielność
  • otwartość i dyspozycyjność

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o norweską umowę bezpośrednio z pracodawcą
  • atrakcyjne zarobki
  • płatne zakwaterowanie w pokoju z internetem
  • ubrania robocze
  • ubezpieczenie dla pracowników oraz opłacanie składek emerytalnych
  • możliwość skorzystania z zasiłku na dzieci

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą zachęcamy do wysyłania CV na adres:

cv@jaobforce.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-na-budowie-dla-malarza-bergen-z-jezykiem-angielskim/

ID ogłoszenia: 95359adc15e92fb1

2 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Norwegii 2017 od zaraz na budowie jako malarz bez języka Bergen”

  1. Mieszkam w Bergen w Polsce pracowalem jako szpachlarz, malarz 0prace przy płytach gk. Posiadam wszystkie dokumenty potrzebne do rozpoczecia pracy od zaraz 531 767 475

  2. Malarz-szpachlarz z ok.10letnim doświadczeniem, dyplom czeladnika w tym kierunku, j.angielski komunikatywny, pracowałem w okolicach Oslo ok 2lat