190 NOK/h brutto

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz na budowie przy regipsach bez języka Tønsberg

  • Miasto lub region: Tønsberg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 lutego 2018 00:31

Oferujemy atrakcyjną pracę w Norwegii od zaraz dla budowlańców bez znajomości języka przy remontach. Zatrudnienie możliwe na budowie z Tønsberg przy regipsach.

Stanowisko: pracownik budowlany przy regipsach

Miejsce zatrudnienia: Tønsberg, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 190 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na budowie przy remontach i zabudowie suchej
  • zadaniem pracownika montaż płyt gipsowo-kartonowych oraz szpachlowanie

Wymagania:

  • posiadanie norweskiego numeru personalnego
  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym
  • możliwość wyjazdu do Norwegii w trybie pilnym
  • referencje z poprzednich miejsc pracy
  • posiadanie doświadczenia zawodowego

Oferujemy:

  • pracę w Norwegii na dłuższy okres
  • zakwaterowanie na miejscu za 5000 NOK miesięcznie
  • atrakcyjne zarobki
  • pracę na zmiany
  • zatrudnienie na warunkach obowiązujących w Norwegii

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeżeli zainteresowała was powyższa oferta pracy zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z CV na adres:

biuro@jobzaone.pl

Możliwy jest kontakt telefoniczny pod numerem:

609 461 000

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-na-budowie-monter-regipsow-tonsberg/

ID ogłoszenia: 1065a85cc0a9935f

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz na budowie przy regipsach bez języka Tønsberg”

  1. Witam,jestem zainteresowany państwa propozycją pracy przy płytach gk.Mam kilkunastoletnie doświadczenie w trockenbau gdyż pracowałem w Niemczech z tego kilka lat mam udokumentowane gdyż na początku nie było łatwo gdzieś legalnie się zatrudnić.Głownie zajmuje się wykonczeniowką gdyż to jest moja pasja i staram się ją wykonywać jak najlepiej potrafię.posiadam nr.id.norweskii gdyż byłem na dwóch kontraktach wynajęty przez stocznie do remontów mieszkań pracowniczych,jestem chętny do pracy od zaraz.
    Mój nr.tel.884306231