do ustalenia

Ogłoszenie pracy w Norwegii 2018 od zaraz na magazynie AGD bez języka Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2018 22:04

Oferta pracy w Norwegii na magazynie AGD dla kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia. Od zaraz opcja zatrudnienia 2018 w hurtowni z Fredrikstad przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Fredrikstad, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała głównie na kompletowaniu zamówień składanych drogą internetową
  • zadaniem pracownika będzie rozładunek towarów oraz rozmieszczenie ich na półkach
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się utrzymywaniem porządku oraz aktualizowaniem danych

Wymagania:

  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole
  • dokładność i sumienność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • status osoby niekaranej
  • szybkie uczenie się

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie na cały etat
  • pracę w Norwegii od zaraz
  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia
  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • zakwaterowanie w cenie 3000 NOK miesięcznie
  • zatrudnienie na czas określony – 6 miesięcy

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

Lagerarbeid-Bemanning@fastservice.com z dopiskiem “lagermedarbeider 015/2018”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-agd-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 2855b7fd7463b1dd

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Norwegii 2018 od zaraz na magazynie AGD bez języka Fredrikstad”

  1. Witam

    Jestem zainteresowany mam 10 lat stażu pracy w magazynie.