do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz na magazynie AGD bez języka Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 sierpnia 2016 03:20

Hurtownia AGD zatrudni pracowników na magazyn we Fredrikstad. Aktualna praca w Norwegii do podjęcia od września 2016 dla osób bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień i rozładunku dostaw.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad

Termin: od września 2016

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis zadań:

  • osoba którą zatrudnimy będzie zajmowała się bieżącymi zadaniami na magazynie ze sprzętem AGD
  • obowiązkiem będzie między innymi rozładunek dostaw, sprawdzanie zgodności ilości i rodzaju z dokumentacją, rozkładanie produktów na magazynie
  • pracownik odpowiadać będzie również za kompletowanie zamówień i przygotowywanie ich do wysyłki
  • inne zadania zlecane przez kierownika

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność oraz siła fizyczna
  • umiejętność współpracy
  • efektywność, zaangażowanie, pracowitość
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • mile widziane doświadczenie

Zapewniamy:

  • pomoc w przygotowaniu dokumentów i tłumaczeniu umów za 300 NOK – jest to opłata jednorazowa i jest wymagana do uregulowania po pierwszej pensji
  • pracę od września na 6 miesięcy
  • uczciwe wynagrodzenie
  • pracę w miłym zespole
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • możliwość korzystania z zamieszkania płatnego 5000 NOK miesięcznie

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na poniższy adres kontaktowy:

  • Lagerarbeid@fastservice.com

W tytule maila prosimy wpisać: “lagermedarbeider 41/2016”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-agd-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 52457b0e076b35c9

2 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz na magazynie AGD bez języka Fredrikstad”

  1. Witam jestem zainteresowana wraz z mezem podjeciem pracy

  2. Witam jestem,zainteresowany ofertą pozdrawiam nr tel 539845846