164,60/h NOK brutto

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz przy pakowaniu warzyw bez języka Moss

  • Miasto lub region: Moss
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 września 2017 02:58

Dostępna od zaraz oferta pracy w Norwegii przy sortowaniu warzyw i owoców. Zatrudnimy w zakładzie z Moss osoby bez znajomości języka przy pakowaniu produktów do wysyłki.

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: Moss, Norwegia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 164,60 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca manualna przy taśmie polegająca na sortowaniu i pakowaniu warzyw oraz owoców
  • zadaniem pracownika będzie mycie, segregacja oraz przygotowywanie towarów do wysyłki na zamówienie sklepów

Wymagania:

  • gotowość do wyjazdu od zaraz
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • samodyscyplina
  • pełna samodzielność
  • rzetelność i sumienność

Oferujemy:

  • wsparcie koordynatora z Polski
  • szansę na dłuższe zatrudnienie w Norwegii
  • zakwaterowanie za 3500 NOK miesięcznie podczas trwania 1 umowy, następnie pomoc w znalezieniu lokum
  • możliwość otrzymania zaliczki po tygodniu pracy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, aby aplikować do pracy należy wypełnić formularz dostępny na stronie:

http://bit.do/rekrutacja2017, należy zaznaczyć opcję “Sortowacz-Pakowacz warzyw, Moss”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-ogloszenie-pracy-w-norwegii-pakowanie-warzyw-od-zaraz-moss-2017/

ID ogłoszenia: 15959b857d5d9e24

Linki sponsorowane

7 komentarzy na “Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz przy pakowaniu warzyw bez języka Moss”

  1. Witam jeśli aktualne proszę o odpowiedź mieszkam w Moss mogę podjąć pracę nawet od jutra mój numer kontaktowy 46241791 dziękuję.

  2. Witam jeśli aktualne proszę odpowiedź mieszkam w Moss i mogę podjąć pracę nawet od jutra dziękuję.

  3. Przemekk1306 na 18 września 2017 @ 17:19

    Witam .
    Jestem zainteresowany. Proszę o kontakt. przemekk1306@o2.pl
    Pozdrawiam

  4. Witam serdecznie
    Mieszkam w Norwegii oraz pilnie poszukuję
    pracy.
    Pozdrawiam
    Justyna Zdżalik
    503980034

  5. Witam serdecznie.Ja oraz mój kolega jesteśmy zainteresowani ofert Państwa pracy.Prosimy o kontakt na wyżej wymieniony adres.

  6. Prosze o kontakt. Pozdrawiam, Justyna Duda
    justyna.duda@live.at