6500-7500 PLN/m-c brutto

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu domów bez języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 lutego 2017 00:28

Od zaraz możliwość podjęcia atrakcyjnej pracy w Norwegii przy sprzątaniu mieszkań na terenie Oslo. Opcja zatrudnienia w Oslo dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka

Miejsce pracy: Oslo, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: od 6500 do 7500 PLN za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna przy sprzątaniu w zespołach 2-osobowych
  • zadaniem pracownika będzie utrzymywanie czystości w domach oraz mieszkaniach prywatnych na zlecenie klientów

Wymagania:

  • preferowane są osoby w wieku od 30 do 50 lat
  • pracowitość
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w grupie
  • samodyscyplina
  • zaangażowanie i sumienność
  • energia i chęć do pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • stałą pracę w Norwegii od zaraz
  • wolne w dni świąteczne oraz płatny urlop
  • służbowe auto
  • zapewnione miejsce do zamieszkania
  • tydzień roboczy od poniedziałku do soboty

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia z dokumentami aplikacyjnymi należy wysyłać na adres:

pracawnorwegii.oslo@gmail.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-sprzatanie-domow-mieszkan-oslo/

ID ogłoszenia: 83358b42d8bb0bfa

7 komentarzy na “Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu domów bez języka Oslo”

  1. Witam czy ogłoszenie aktualne mam 44 lata duże doświadczenie przy sprzątaniu mieszkań pracowałem w Holandii wykonując ta pracę

  2. Witam jestem zainteresowany pracą Sprzątanie domów Oslo. posiadam aktualne prawo jazdy jak i dużą motywację do podjęcia pracy od zaraz. proszę o kontakt 606412786

  3. Witam.Jestem zaintresowana panstwa ogloszeniem. Pracowalam w Norwegi przy sprzataniu 2015r.mam prawo jazdy kat B i T. Jestem sumienna uczciwa i pracowita osoba. Kontakt 729325862

  4. Witam Jestem zainteresowana praca w państwa firmie .Pracowalam przy sprzątaniu w 2014 roku w Austrii .Jestem osoba bez nałogów ,sumienna i punktualna ,posiadam prawo jazdy kat.B .Kontakt tel. 600065850

  5. Witam serdecznie jestem bardzo zainteresowana praca przy sprzątaniu wyjeżdżam do Norwegi do zbioru truskawek mój numer tel 501638461 czekam na tel

  6. Witam jestem zinteresowana praca przy sprzataniu ,mam doswiadczenie ,pracowałam przez 15 miesiecy w Szwecji przy sprzataniu domow prywatnych mam 48 lat .Proszę o kontakt na email -topek09@wp.pl

  7. katarzyna.nagorna na 14 kwietnia 2017 @ 21:52

    Witam, jestem zainteresowana oferta pracy szczegóły pod numerem 721 021 003