do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu po remontach Askim

  • Miasto lub region: Askim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2016 01:49

Aktualna ogłoszenie pracy w Norwegii przy sprzątaniu domów po remontach. Zatrudnienie w Askim dostępne od zaraz dla osób ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miasto: Askim, Norwegia

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca zespołowa przy sprzątaniu domów i innych obiektów po remontach
  • odkurzanie, mycie podłóg, usuwanie zabrudzeń po materiałach budowlanych

Wymagania wobec kandydatów:

  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • dotrzymywanie zobowiązań
  • umiejętność pracy w zespole
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim w stopniu komunikatywnym
  • dokładność
  • obowiązkowość, zdyscyplinowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz na norweskiej umowie
  • pomoc polskojęzycznego pracownika na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie umowy na czas nieokreślony
  • ubezpieczenie pracownicze
  • świadczenia socjalne
  • niezbędne do wykonywania zadań materiały oraz sprzęty

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia z dołączeniem dokumentów aplikacyjnych na poniżej podany adres:

  • michal.korzybski@onet.eu

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-przy-sprzataniu-po-remontach-askim-dla-polakow/

ID ogłoszenia: 8075719562372985