158,60 NOK brutto za godzinę

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu szkół Stavanger 2017

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 stycznia 2017 02:10

Możliwość podjęcia zatrudnienia przy sprzątaniu szkół i szpitali na terenie Stavanger. Oferta pracy w Norwegii od zaraz dla 2 sprzątaczek na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 158,60 NOK za godzinę brutto

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na sprzątaniu dużych powierzchni m.in. szpitali, budynków instytucji państwowych oraz szkół
  • zadania będą wykonywane z użyciem profesjonalnych środków czyszczących oraz detergentów

Wymagania:

  • konieczne jest posiadanie prawa jazdy kat.B
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • posiadanie doświadczenia przy sprzątaniu większych powierzchni
  • status osoby niekaranej
  • zdolność pracy w szybkim tempie

Oferujemy:

  • pracę w Norwegii na podstawie legalnej umowy
  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania
  • umowę na czas określony z możliwością przedłużenia współpracy
  • wysokie zarobki

Aplikacja:

Szanowni kandydaci zgłoszenia z CV oraz LM należy wysyłać na adres e-mail:

zdrojewska@t.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-przy-sprzataniu-szkol-z-jezykiem-angielskim-od-zaraz-stavanger/

ID ogłoszenia: 519587d2db558e0d

2 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu szkół Stavanger 2017”

  1. Witam czy ta oferta jest jeszcze aktualna bo byłabym zainteresowana
    Pozdrawiam

  2. Witam poszukuje pracy na terenie Oslo. Posiadam prawo jazdy oraz własny samochód, sprzątałam wcześniej dom jednorodzinny w Rzymie oraz sezonowo w Hotelu.Jestem osoba bardzo energiczna sumienna pracowita i uczciwa. Bardzo proszę o kontakt. Pozdrawiam