175 NOK brutto/h

Ogłoszenie pracy w Norwegii przy sprzątaniu domów, mieszkań od zaraz Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 lipca 2016 03:12

Firma sprzątająca z Bergen oferuje od zaraz zatrudnienie dla Polaków z językiem angielskim. Ogłoszenie pracy w Norwegii przy sprzątaniu domów, mieszkań oraz biur.

Stanowisko: Sprzątaczka – sprzątacz

Miasto: Bergen, Norwegia

Zarobki: 175 NOK na godzinę pracy

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • prace fizyczna polegające na utrzymywaniu porządku w domach, mieszkaniach oraz biurach
  • zadania wykonywane będą ręcznie oraz mechanicznie z użyciem myjek, odkurzaczy, itp

Wymagania:

  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym
  • zdolność nawiązywania i utrzymywania kontaktów
  • mile widziane osoby mobilne
  • dokładność, spostrzegawczość, solidność
  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej
  • wysoka kultura osobista, dyskrecja i miła aparycja

Oferujemy:

  • umowa o pracę, początkowo na okres próbny, trwający 3 miesiące
  • możliwość przejścia na stałe zatrudnienie
  • pomoc w szukaniu zamieszkania
  • uczciwe warunki zatrudnienia i ambitny zespół

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń a poniższy adres kontaktowy:

  • martajastrzebska@opoczta.pl

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-bergen-dla-polakow-od-zaraz-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan/

ID ogłoszenia: 96757915df5051ce

4 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Norwegii przy sprzątaniu domów, mieszkań od zaraz Bergen”

  1. Dzien dobry jestem studentem i mam samochód jestem w Norwegii czy oferta jest dalej aktualna proszę o kontakt

  2. Jestem zainteresowana. Jestem młodą, energiczną, odpowiedzialną i zdeterminowaną osobą. Przyjeżdżam do Norwegii po dłuższej przerwie, własnym samochodem. Jestem gotowa podjąć prace od zaraz. Posiadam doświadczenie w sprzątaniu biur, oraz na produkcji rybnej w Norwegii. Nie jest to zbyt duże doświadczenie, ale bardzo szybko się uczę i jestem pełna chęci do pracy.W Polsce skończyłam studia II stopnia i pracowałam jak instruktor tańca, więc pracy fizycznej się nie boję.Znam również język angielski oraz po przyjeździe chcę podjąć kurs nauki norweskiego.Pozdrawiam Monika Wilk

  3. Dzień dobry, jeśli oferta aktualna jestem zainteresowana. Jestem po 30 – tce. Przez ostatnie niemal 7 lat prowadziłam jednoosobowo działalność gospodarczą w trakcie której pogłębiłam swoje zdolności organizacyjne (zadaniowość, planowanie, zarządzanie swoim czasem oraz pracą) i interpersonalne (budowanie dobrych relacji z ludźmi, komunikatywność, nienaganna kultura osobista). Nie posiadam żadnych problemów zdrowotnych, jestem sprawna. Jestem osobą dyspozycyjną i bez zobowiązań – gotową do wyjazdu „od zaraz“ i nawet na dłuższy okres czasu. Posiadam znajomość języka angielskiego pozwalająca mi na porozumiewanie się. Nadto zamierzam wykorzystać pobyt w Norwegii do nauczenia się języka norweskiego.

  4. Witam
    Chcę podjąć tą pracę od zaraz proszę o kontakt z P. Martą Jastrzębską nie mogę wysłać e maila z cv (wyskakuje mi błąd ) 725 584 862 proszę o kontakt pozdrawiam