do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Norwegii sprzątanie domów i mieszkań jako pomocnik Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 lutego 2016 03:40

Atrakcyjne zatrudnienie w Oslo dla pomocników przy sprzątaniu domów, mieszkań jak i innych obiektów. Ogłoszenie pracy w Norwegii ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Rozpoczęcie: z każdym pracownikiem start będzie uzgadniany zgodnie z jego predyspozycją

Zakres obowiązków:

  • sprzątanie domów i mieszkań oraz inne zlecenia dotyczące różnych obiektów – np, urzędy, hale, sale sportowe
  • na początku umowy mała liczba godzin, która będzie zwiększała się ze stażem pracy

Wymagania:

  • odpowiedzialne podejście do wykonywanych prac
  • motywacja do podjęcia pracy w tym charakterze
  • wysoka sprawność fizyczna
  • mile widziane prawo jazdy kat.B
  • gotowość do podjęcia stałego zatrudnienia w Norwegii
  • zaradność, energiczność
  • optymizm

Oferujemy:

  • umowę o pracę w długotrwałej perspektywie
  • możliwość rozwoju i zdobycia ciekawego doświadczenia w Norwegii
  • pracę głównie w dni robocze, niektóre zlecenia będą wymagały pracy w weekendy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające kryteria w niej postawione zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z CV i zdjęciem na adres:

  • martyna.grabarczyk@10g.pl

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-dla-kobiet-pomocnik-przy-sprzataniu-z-j-angielskim-oslo/

ID ogłoszenia: 6756cb2b3508e44

2 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Norwegii sprzątanie domów i mieszkań jako pomocnik Oslo”

  1. Witam jestem zainteresowana pracą sprzątania….. proszę o kontakt pod nr. te. 973 71 475 Pozdrawiam.Jadwiga

  2. Anna Adamska na 18 marca 2016 @ 22:57

    Witam. Jestem zainteresowana praca przy sprzataniu. Mam 25lat. Jestem dyspozycyjna.. Prosze o kontakt pod nr tel: 941 21 881..