168 NOK brutto/h

Ogłoszenie pracy w Norwegii sprzątanie galerii Stavanger z językiem angielskim

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 marca 2016 01:46

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Norwegii przy sprzątaniu centrum handlowego. Oferta aktualna od zaraz ze Stavanger dla osób ze znajomością języka angielskiego komunikatywnie.

Stanowisko: Sprzątaczka

Termin: od zaraz

Miasto: Stavanger, Norwegia

Zarobki: 168 NOK brutto na godzinę

Zadania:

  • kompleksowe sprzątanie powierzchni dla klientów oraz biura kadry zarządzającej całym centrum
  • zadania będą wypełniane ręcznie oraz za pomocą specjalnych maszyn
  • mopowanie podłóg, wycieranie ławek, opróżnianie koszy
  • wycieranie kurzu, sprzątanie biur/gabinetów
  • dbanie o porządek w toaletach dla gości

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • schludność, wysoka kultura osobista
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim
  • szybkie tempo pracy
  • odpowiedzialność, zorganizowanie, punktualność
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • dyskrecja, miła aparycja

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym
  • atrakcyjne zarobki
  • niezbędne materiały oraz chemię do sprzątania
  • początkowo umowę na 3 miesiące

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez stronę:
m.finn.no/ad.html?finnkode=40170360

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-stavanger-przy-sprzataniu-galerii-handlowej-z-jezykiem-angielskim/

ID ogłoszenia: 73656e8927db63b2

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Norwegii sprzątanie galerii Stavanger z językiem angielskim”

  1. TERESA GROBELSKA na 11 czerwca 2016 @ 17:49

    Szukam pracy posiadam prawo jazdy kat.b jestem pracowita pozdrawiam.