171 NOK/h brutto

Ogłoszenie pracy w Norwegii Stavanger bez znajomości języka pakowanie art. spoż

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 września 2016 04:29

Fabryka artykułów spożywczych z siedzibą w Stavanger oferuje pracę w Norwegii dla Polaków przy pakowaniu. Zatrudnienie od zaraz dla osób bez znajomości języka norweskiego, natomiast wymagana jest dobra komunikacja w języku angielskim lub niemieckim.

Stanowisko: Pakowacz produktów spożywczych
Miasto: Stavanger, Norwegia
Stawka godzinowa: 171 NOK na godzinę brutto
Termin: praca od października, końca września
Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska pracy:

  • zdejmowanie z taśmy wyrobów i pakowanie ich do kartonów

Oczekiwania:

  • zdolność do wydajnej pracy zespołowej
  • komunikatywna znajomość jednego z języków – niemiecki, angielski, norweski
  • uczciwość, pracowitość, samodzielność
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Norwegii
  • atutem będzie posiadanie dokumentów uprawniających do obsługi wózków jezdniowych

Zapewniamy:

  • dla najsumienniejszych pracowników możliwość podjęcia stałego zatrudnienia w Norwegii
  • umowę o pracę zgodną z norweskimi standardami z ubezpieczeniem i świadczeniami
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania
  • terminowe wypłacanie pensji

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z oznaczeniem opcji: “Pakowanie żywności Stavanger”, poprzez poniższy formularz:

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-norwegii-pakowanie-zywnosci-stavanger-2016/

ID ogłoszenia: 51457d8a50015cc2

6 komentarzy na “Ogłoszenie pracy w Norwegii Stavanger bez znajomości języka pakowanie art. spoż”

  1. Witam,szukam pracy znam biegle niemiecki i troche angielski prosze o kontakt 0049151752447571.dziekuje i pozdrawiam

  2. Pracuję obecnie w firmie Wilno S.A jako pracownik przetwórstwa końcowego 7 lat. Jestem stanu wolnego i chciałbym zmienić pracę pod względem finansowym. Jako pracownik w obecnej firmie jestem dyspozycyjny obowiązkowy ,dokładny.

  3. szwed lukasz na 18 września 2016 @ 14:20

    Witam jestem zainteresowany prosze o kontakt

  4. Mieszkam w Stavanger i jestem zainteresowana tą pracą. Jestem osobą bez nałogów, pilną oraz systematyczną. Pozdrawiam i proszę o kontakt.

  5. Konrad wojcik na 21 września 2016 @ 10:17

    witam jestem zainteresowany ta praca mieszkam w centrum oslo prosze o kontakt.

  6. Wiktoria Cuber na 13 października 2016 @ 11:42

    Witam jestem zainteresowana państwa ogłoszeniem związanym z pakowaniem żywności.
    Powierzone zadania wykonuję z należytym zaangażowaniem, systematycznie i solidnie.
    Przez ostatni czas pracowałam na kuchni jako pomoc kuchenna, także myślę, że ta praca nie byłaby dla mnie problemem. Posiadam prawo jazdy kat B oraz referencje od pracodawcy potwierdzające moje kwalifikacje. Językiem angielskim posługuję się w stopniu komunikatywnym. Dziękuje i pozdrawiam.