minimum 100 NOK/h

Ogłoszenie sezonowej pracy w Norwegii przy zbiorze jabłek od zaraz Elverum

  • Miasto lub region: Elverum
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 sierpnia 2016 03:57

Od zaraz dam sezonową pracę w Norwegii przy zbiorach jabłek i gruszek w sadzie z Elverum. Ogłoszenie dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik do zbioru jabłek i gruszek w sadzie

Lokalizacja: Elverum, Norwegia

Zarobki: na akord, nie mniej niż 100 NOK na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zadania:

  • praca w sadzie polegająca na zbiorach jabłek oraz gruszek z drzew oraz spadów
  • układanie owoców do skrzynek i przenoszenie

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego zatrudnienia w Norwegii
  • wysoka kondycja fizyczna
  • atutem będą aplikacje od pracowników z doświadczeniem
  • autodyscyplina
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • pomoc polskojęzycznego konsultanta w razie problemów
  • zakwaterowanie zorganizowane w domkach ogrzewanych z łazienką oraz kuchnią

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, kontaktować prosimy się poprzez poniższą stronę:

Wiadomość można przesłać poprzez “Kontakt” znajdujący się nad mapką po prawej stronie.

ID ogłoszenia: 64157bba342c5a34

9 komentarzy na “Ogłoszenie sezonowej pracy w Norwegii przy zbiorze jabłek od zaraz Elverum”

  1. znam prace przy zbiorach jabłek gruszek. holandia belgia . pracowałam tez w Norwegii. kontakt 48 798 678 298. proszę o kontakt. pozdrawiam

  2. Praca sezonowa w Elverum na 31 sierpnia 2016 @ 21:14

    Witam
    Jestem zainteresowany ofertą.
    Proszę o kontakt

  3. Witam.
    Wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani pracą przy zbiorze jabłek w Elverum. Oboje posiadamy prawo jazdy kat B. Jesteśmy pracowici, odpowiedzialni i uczciwi. Dziewczyna zna komunikatywnie język angielski.
    Pracę możemy zacząć od zaraz.
    Prosimy o więcej szczegółów dotyczących pracy.
    Podziwiam, Maciej
    Tel. 795-007-330

  4. Witam jestem zainteresowany praca .prosze o kontakt

  5. Witam jestem zainteresowany pracą wraz z znajomym proszę o kontakt

  6. Witam. Oboje z mężem jesteśmy zainteresowaniem pracą przy zbiorach jabłek i gruszek.Ciężka praca nie jest nam obca,posiadamy prawo jazdy kat B,ja znam w podstawowym stopniu angielski.Prosimy o kontakt -693986775

  7. Witam, jestem zainteresowana pracą ale w przyszłym sezonie. Język angielski komunikatywny. Doświadczenie przy zbiorach jabłek w gospodarstwach w Polsce. Prawo jazdy kat B, studentka. Liczę na odpowiedź mailową. 🙂

  8. Witam jestem zainteresowana plus jedna osoba.Mój nr 884-980-460