Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

200 NOK/h brutto

Oklejanie naczep, Norwegia praca fizyczna od zaraz z j. angielskim Vestby 2018

  • Miasto lub region: Vestby
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 września 2018 21:01
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Oklejanie naczep, Norwegia praca fizyczna od zaraz z j. angielskim Vestby 2018

Opis

Agencja zatrudnienia poszukuje od zaraz kandydatów do fizycznej pracy w Norwegii przy oklejaniu naczep w firmie z Vestby ze znajomością języka angielskiego jest konieczna.

Agencja pracy PlusJob Poland Sp. z o.o. (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Ramsdal PlusJob z główną siedzibą w Danii. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem i działamy na polskim rynku z dużym powodzeniem. Pomagamy znaleźć dobrą pracę na terenie państw skandynawskich: Norwegii, Szwecji, Danii, a także w Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemczech i Polsce.

Aktualnie dla swojego Klienta poszukujemy kandydata do pracy przy oklejaniu naczep w Vestby, w Norwegii.

Opis stanowiska:
Praca w warsztacie samochodów ciężarowych przy oklejaniu naczep. Praca z naklejkami oraz foliami o dużych powierzchniach (oklejanie całych naczep). Do zadań należy usuwanie starych folii, przygotowanie powierzchni naczepy przed oklejaniem oraz naklejanie dużo formatowych folii na powierzchnie metalowe, a także plandeki.

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
– doświadczenie przy naklejaniu naklejek oraz folii o dużych powierzchniach: samochody, ciężarówki, naczepy, witryny sklepowe lub samoloty itp.,
– wymagana duża precyzja oraz dokładność pracy,
– sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
– gotowość do szybkiego wyjazdu,
– mile widziany własny samochód.

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie
– zakwaterowanie,
– pracę na pełen etat z możliwością nadgodzin,
– możliwość długoterminowej współpracy,
– ubezpieczenie zdrowotne,
– pomoc w dopełnianiu formalności związanych z podjęciem pracy,
– opiekę nad kandydatem przed wyjazdem oraz po podjęciu zatrudnienia,

Dodatkowo, nasi konsultanci pomagają w dopełnianiu formalności związanych z podjęciem pracy oraz sprawują opiekę nad kandydatem przed wyjazdem oraz po podjęciu zatrudnienia.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o przesłanie swojego CV w języku polskim lub angielskim na adres ad@plusjob.pl lub kontakt telefoniczny: + 48732550434

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w danym procesie rekrutacji oraz w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez firmę PlusJob Poland. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. Przesłanie swojej aplikacji jest równoznaczne z akceptacją klauzuli informacyjnej przy pobieraniu danych bezpośrednio od osoby, umieszczonej na stronie www.plusjob.pl”

ID ogłoszenia: 3375b91255c7fe83

 

ilość wszystkich wyświetleń: 577, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.