2,000.00

Operator koparki Norwegia praca w budownictwie od zaraz, Bergen 2021

  • Miasto lub region: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 września 2021 12:47

M.in. na terenie Bergen oferta pracy w Norwegii w budownictwie jako operator koparki. Zatrudnienie dla osób ze znajomością języka angielskiego oraz ważnymi uprawnieniami.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Norwegii

Miejsce pracy: Bergen
Długotrwała umowa na warunkach norweskich
Godziny pracy: od 160 godz. miesięcznie + nadgodziny.

Wymagania:
znajomość języka angielskiego
uprawnienia na koparki
doświadczenie

obowiązki:
obsługa koparki

Oferujemy:
norweska umowa i pełne świadczenia socjalne.
od 210 – 230 (NOK) za godzinę Brutto
Pracodawca Zagraniczny zapewnia zakwaterowanie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv po angielsku na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

W temat wiadomości prosimy wpisać: Operator koparki Norwegia

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

ID ogłoszenia: 47261445227e87d9