do ustalenia

Operator koparko-ładowarki Norwegia praca od zaraz w Bergen 2019

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 kwietnia 2019 20:44

Agencja rekrutacyjna dla klienta z Bergen poszukuje od zaraz operatorów koparko-ładowarek chętnych do podjęcia pracy w Norwegii. Znajomość języka angielskiego jest oczekiwana.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Nowegii

Miejsce pracy: Bergen
Zakres obowiązków:
– obsługa koparko-ładowarki

Wymagania:
– uprawnienia na koparko-ładowarki
– podstawowa znajomość języka angielskiego
– doświadczenie na w/w stanowisku

Oferujemy:
norweska umowa i pełne świadczenia socjalne.
230 NOK/godzinę (ok. 114 zł z godzinę) Brutto
Pracodawca Zagraniczny zapewnia zakwaterowanie – 58000 NOK miesięcznie

.osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po niemiecku na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać “Koparka Norwegia”

eastgaterecruitment.com/

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) – c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

ID ogłoszenia: 4205c9aafe67984d

1 odpowiedź na “Operator koparko-ładowarki Norwegia praca od zaraz w Bergen 2019”

  1. Kamil Waś na 27 kwietnia 2019 @ 17:42

    witam pracuje aktualnie w norwegii przy regipsach ale projekt sie konczy i szukam pracy na koparkach pracowałem w Polsce od 2009 roku mam wszystko udokumentowane uprawnienia koparko-ładowarki wszystkie typy, koparka jednonaczyniowa kl 3 i prawo jazdy c moj numer telefonu +47 462 717 90 , +48 785 542 981