do ustalenia

Operator programista maszyn CNC Norwegia praca w branży przemysłowej, Leksvik

  • Miasto lub region: Leksvik
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 czerwca 2019 12:43

Agencja rekrutacyjna dla klienta z Leksvik poszukuje od zaraz operatorów – programistów CNC do podjęcia pracy w Norwegii. Konieczna znajomość języka angielskiego na poziomie b2.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Nowegii

Miejsce pracy: Leksvik

Obowiązki:
obsługa i programowanie maszyn CNC Frezarek i Tokarek: programowanie w Gibbs
Maszyny: Okuma, Doosan / Puma, Mori Seiki
Sterowniki: Fanuc, Okuma
produkcja średniej wielkości elementów

Wymagania:
dobra znajomość języka angielskiego B2
doświadczenie w Norwegii mile widziane
umiejętność programowania maszyn CNC
znajomość rysunku urządzeń pomiarowych

Oferujemy:
norweska umowa i pełne świadczenia socjalne.
Wynagrodzenie 215 NOK za godzinę Brutto, przy pracy na wieczorną zmianę: 265 NOK – praca 2 zmianowa, możliwość wyrabiania nadgodzin
Pracodawca Zagraniczny zapewnia zakwaterowanie – 4600 NOK miesięcznie
możliwość dofinansowania biletów lotniczych

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po angielsku na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać “Cnc Norwegia”

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) – c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

ID ogłoszenia: 4985cf7c6179e2b4

Brak tagów