173 brutto/h NOK

Oslo dam pracę w Norwegii od zaraz bez znajomości języka na produkcji opakowań kartonowych

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 października 2016 03:42

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Norwegii do podjęcia od zaraz na produkcji opakowań kartonowych. Zatrudnienie w Oslo dla osób bez znajomości języka norweskiego przy cięciu, składaniu i sklejaniu opakowań.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miasto: Oslo, Norwegia
Stawka godzinowa: 173 NOK brutto na godzinę pracy
Wakaty: 3
Rozpoczęcie: od listopada 2016

Zakres zadań:

  • praca na produkcji opakowań kartonowych
  • cięcie arkuszy zgodnie z wytycznymi
  • składanie oraz sklejanie
  • pakowanie po 100 sztuk i foliowanie
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • chęć do podjęcia stałej pracy w Norwegii
  • wysoka motywacja
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki oraz terminowe wypłacanie pensji na konto
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • na pierwsze 3 miesiące umowa za pośrednictwem agencji z możliwością przejścia na umowę o pracę u pracodawcy norweskiego
  • zamieszkanie zorganizowane na okres 3 miesięcy w cenie 2500 NOK

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o aplikowanie poprzez poniższą stronę:

niezbędne aby poprawie wysłać zgłoszenie jest oznaczenie opcji: “Produkcja opakowań Oslo”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/produkcja-opakowan-kartonowych-od-zaraz-praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-w-oslo/

ID ogłoszenia: 2905806aa069d680

3 komentarze na “Oslo dam pracę w Norwegii od zaraz bez znajomości języka na produkcji opakowań kartonowych”

  1. Michał Ostrowski na 19 października 2016 @ 10:01

    26 letni meżczyzna od pól roku w norwegi ,mieszkam w centrum Oslo chwilowo nie pracujacy z komunikatywnym angielskim , komunikatywny sumienny , odpowiedzialny z nr personalnym podejme prace od zaraz . Michal Ostrowski +48535855885 / +47967 19 853

  2. witam, jestem zainteresowany tą pracą , mam 33 lata. Tel. 737415314

  3. JEST NASZ TRZY PANIE CHĘTNIE PODEJNIEMY PRACE, I BĘDZIEMY BARDZO WDZĘCZNE.