170 NOK/h

Oslo oferta pracy w Norwegii dla par na produkcji kanapek bez języka

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 lipca 2016 05:22

Producent żywności na potrzeby linii lotniczych z Oslo zatrudni pary bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Norwegii na produkcji kanapek i wrapów od zaraz.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: obowiązuj stawka godzinowa wynosząca 170 nok na godzinę brutto

Liczba wakatów: ok. 4

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca na produkcji kanapek i wrapów na potrzeby cateringu linii lotniczych
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontrolę jakości składników i układanie ich na kanapkach i wrapach zgodnie z zalecanymi ilościami
  • do zarań należeć będzie składanie ręczne wrapów oraz pakowanie gotowych produktów
  • praca wykonywana będzie w godzinach od 21 do 5
  • pracownika obowiązuje konieczność ścisłego przestrzegania zasad BHP

Oczekiwania:

  • możliwość wyjazdu do pracy w Norwegii od zaraz
  • aktualna książeczka z sanepidu
  • przestrzeganie zasada BHP
  • dbanie o własną higienę
  • wysoka kultura osobista
  • doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Zapewniamy:

  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • terminowe wypłacanie należności
  • umowę o pracę początkowo z agencją pośrednictwa pracy
  • legalne warunki zatrudnienia
  • odzież roboczą
  • przeszkolenie pracownicze
  • w cenie 3000 NOK miesięcznie zorganizowane jest zakwaterowanie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane, proszone są o przesłanie zgłoszenia z CV oraz zgodą na przetwarzanie danych w procesie rekrutacyjnym na adres:

  • norwayworker@europe.com z dopiskiem: nw/073/16

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-norwegii-dla-par-na-produkcji-kanapek-oslo/

ID ogłoszenia: 349579aaedc2fd8b

3 komentarze na “Oslo oferta pracy w Norwegii dla par na produkcji kanapek bez języka”

  1. Tomek i Iza na 30 lipca 2016 @ 20:28

    Witam jestesmy zainteresowani panstwa oferta, oboje jestesmy po szkolach kucharskich, mamy doswiadczenie, mieszkamy w Oslo

  2. izabela581 na 1 sierpnia 2016 @ 21:55

    Dzień dobry jesteśmy z chłopakiem zainteresowani waszą oferta, mam ukończone szkoły gastronomiczne mieliśmy kontakt z pracą w zawodzie proszę na kontakt ze mną przez e-mail izabela581@interia.pl

  3. Jesteśmy zainteresowani państwa oferta . 2 pary z Polski. Mamy doświadczenie z kuchnią. Jesteśmy uczciwi bez nałogów