175 NOK brutto/h

Oslo od zaraz praca w Norwegii na magazynie z napojami bez znajomości języka

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 grudnia 2016 04:45

Ogłoszenie pracy w Norwegii na magazynie hurtowni z napojami przy zbieraniu zamówień. Oferta z Oslo dla Polaków bez znajomości języka do podjęcia od zaraz.

Stanowisko: Magazynier
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Termin: od zaraz
Zarobki: 175 NOK brutto na godzinę pracy
Czas trwania umowy: pół roku

Obowiązki:

  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku zajmować się będzie zbieraniem zamówień
  • pracownik obsługuje skaner ręczny a także wózek paletowy
  • prace porządkowe
  • inne zadania zlecane na bieżąco
  • aktualizowanie baz danych

Oczekiwania:

  • bezkonfliktowość oraz zdolność do pracy z ludźmi
  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • zdolność do obsługi z komputera
  • możliwość przenoszenia skrzynek z napojami
  • sprawny kręgosłup i brak problemów zdrowotnych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym

Zapewniamy:

  • uniform służbowy
  • miejsce zamieszkania zorganizowane w niedalekiej odległości od magazynu
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • atrakcyjne stawki godzinowe
  • 3 miesięczny okres próbny z możliwością podjęcia stałego zatrudnienia
  • świadczenia socjalne

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wypełnienie formularza, dostępnego na poniższej stronie wraz z oznaczeniem opcji: “Magazynier / Komisjoner Oslo”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-napojami-oslo/

ID ogłoszenia: 662584759b10fb1f

5 komentarzy na “Oslo od zaraz praca w Norwegii na magazynie z napojami bez znajomości języka”

  1. Magazynier Oslo na 13 grudnia 2016 @ 12:29

    Jestem bardzo zainteresowana ofertą pracy. Proszę o kontakt na adress email.

  2. Magazynie/Komisjoner Oslo na 15 grudnia 2016 @ 02:13

    Witam,
    Jestem zainteresowany Panstwa oferta pracy. Posiadam doswiadczenie przy zbieraniu zamowien za pomoca skanera jak I voice pick’a. Mam takze doswiadczenie w obsludze wozkow widlowych, a takze znajomosc jezyka angielskiego.
    Pozdrawiam,

  3. Bartek1473 na 1 lutego 2017 @ 15:11

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy posiadam bardzo duze checi do pracy oraz posoadam rowniez prawo jazdy kat.b oraz uprawnienia na wozek widlowy . Bardzo szybko ucze sie nowych rzeczy . Prosze o kontakt telefoniczny 571391419

  4. Jestem zainteresowana oferta pracy. Prosze o kontakt e mail.

  5. Ja również jestem zainteresowany. Mam doświadczenie na magazynie. Brak nałogów i duże chęci. Proszę o kontakt na mail. Z góry dzięki