od 155 NOK/h

Przy sprzątaniu mieszkań praca Norwegia od zaraz sprzątaczki z j. angielskim w Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 kwietnia 2019 01:28

Przy sprzątaniu domów i mieszkań potrzebne sprzątaczki z językiem angielskim do pracy w Norwegii. Oferta z Oslo od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: od 155 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • sprzątanie domów i mieszkań prywatnych klientów klasy średniej;
  • wykonywanie typowych zadań, a dodatkowo płatne jest prasowanie i mycie okien;
  • stawka będzie 2x większa za zlecania przy sprzątaniu po remontach, porządkowaniu strychów, piwnic lub garaży.

Wymagania:

  • chęć rozwijania się i podnoszenia kwalifikacji;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale konieczna jest komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na stałe;
  • posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dokładność;
  • odznaczanie się wysoką kulturą osobistą;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie od zaraz;
  • zakwaterowanie odpłatne;
  • dużą liczbę godzin pracy;
  • możliwość skorzystania z taniego kursu języka norweskiego w siedzibie firmy, a koszt to 1000 NOK miesięcznie.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres: beata-norwegia@gazeta.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-od-zaraz-przy-sprzataniu-mieszkan-z-j-angielskim-oslo/

ID ogłoszenia: 8995cc479ad3ef2a

4 komentarze na “Przy sprzątaniu mieszkań praca Norwegia od zaraz sprzątaczki z j. angielskim w Oslo”

  1. beata-norwegia@gazeta.pl na 6 maja 2019 @ 20:28

    Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy. Czy jest ona nadal aktualna?

  2. Aleksandra09 na 21 maja 2019 @ 08:21

    Witam. Czy oferta jest dalej aktualna ? Byłabym zainteresowana

  3. Dzień dobry, chciałabym zapytać czy ogłoszenie jest nadal aktualne? Jestem gotowa do podjęcia pracy od zaraz

  4. Witam. Jestem zainteresowana czy nadal aktualne ?