166 NOK brutto/h

Pakowanie kawy bez znajomości języka Norwegia praca dla par od zaraz w Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 kwietnia 2022 22:40

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla pakowaczy. Zatrudnienie 2022 w Oslo dla par bez znajomości języka przy pakowaniu kawy. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 166 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie przygotowywał sobie stanowisko pracy, a potem zbierał niezbędne produkty i wykonywał plan dzienny, czyli zapakowanie odpowiedniej ilości promocyjnych opakowań z kawą.

Wymagania:

  • wytrwałość, pracowitość;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • chęć wykonywania pracy powtarzalnej;
  • umiejętność radzenia sobie z presją;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dostępność od zaraz;
  • mile widziane doświadczenie;
  • chęć brania nadgodzin.

Oferujemy:

  • próbną norweską umowę o pracę z opcją przedłużenia na stałe;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 – 6000 NOK na mc od pary;
  • świadczenia socjalne;
  • urlop oraz opłacanie podatku do urzędu;
  • wsparcie koordynatora;
  • możliwość rozwoju;
  • zatrudnienie w systemie zmianowym.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail:

soknadansatte2021@eclipso.eu z podaniem tytułu: „pakowacz kawy Oslo 02/2022”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-dla-par-bez-jezyka-pakowanie-kawy-oslo-2022/

ID ogłoszenia: 151624de2a293e08