169 NOK/h brutto

Pakowanie kosmetyków od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka Sandefjord

  • Miasto lub region: Sandefjord
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 31 lipca 2018 00:01

Propozycja pracy w Norwegii przy pakowaniu kosmetyków naturalnych. Od zaraz chętnie zatrudnimy w fabryce z Sandefjord pracowników bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Sandefjord, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 169 NOK za godzinę brutto

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska:

  • jest to praca w fabryce zajmującej się produkcją naturalnych kosmetyków do pielęgnacji ciała
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie zdejmowanie artykułów z taśmy, kontrola jakości oraz pakowanie do pudełek zbiorczych
  • inne bieżące obowiązki

Wymagania:

  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • chęć i motywacja do pracy
  • szybkość i zręczność
  • możliwość wyjazdu na 6 miesięcy

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o norweską umowę z ubezpieczeniem
  • opiekę polskiego koordynatora
  • wsparcie w sprawach formalnych
  • zapewnione zamieszkanie w cenie około 4000-5000 NOK miesięcznie
  • darmowy zestaw startowy zawierający rozmówki, słownik oraz kartę do telefonu z internetem

Aplikacja:

Szanowni kandydaci prosimy o wysyłanie zgłoszeń wraz z CV w języku angielskim na adres:

Palitelig.rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule “pk/023/2018”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-przy-pakowaniu-kosmetykow-od-zaraz-sandefjord/

ID ogłoszenia: 9885b5d9aa61a7b6

3 komentarze na “Pakowanie kosmetyków od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka Sandefjord”

  1. Jestem do dyspozycji.

  2. prosze o kontakt 606543071

  3. Witam nie można skopiować linku do strony rekrutacyjnej. Pozdrawiam