168,40 NOK brutto

Pakowanie perfum bez znajomości języka praca w Norwegii od zaraz Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 października 2016 03:06

Praca w Norwegii do podjęcia od zaraz w firmie dystrybucyjnej z Oslo przy pakowaniu perfum. Zatrudnienie tymczasowe dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pakowacz perfum
Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia
Rozpoczęcie: od 14 października 2016
Zarobki: 168,40 NOK brutto na godzinę w końcu
Liczba wakatów: 3

Obowiązki:

  • pracownik będzie zajmował się manualną pracą polegająca na rozpakowaniu całych zestawów prezentowych a następnie naklejaniu nowych kodów i ponowne pakowanie do nowych kartonowych pudełek

Oczekiwania:

  • zdolność do wydajnej pracy w zespole
  • bezkonfliktowość i komunikatywność
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz na okres przynajmniej 2 miesięcy
  • preferowane zgłoszenia od osób z doświadczeniem

Zapewniamy:

  • umowę norweską na czas określony
  • wsparcie koordynatora polskojęzycznego na miejscu
  • wsparcie przy dopełnieniu spraw urzędowych
  • możliwość zorganizowania zamieszkania odpłatnego na miejscu
  • wysokie wynagrodzenie

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższym ogłoszeniem, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • Lagerarbeid@fastservice.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać: “lagermedarbeider 39/2016”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-perfum-od-zaraz-w-oslo/

ID ogłoszenia: 86157f3e8f0045ec

4 komentarze na “Pakowanie perfum bez znajomości języka praca w Norwegii od zaraz Oslo”

  1. Jestem zainteresowana pracą wraz z chłopakiem, oboje spełniamy wymagania gdyż pracowaliśmy na takim stanowisku w Anglii. Proszę o odpowiedź

  2. Witam, wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani. Pracowaliśmy już na podobnym stanowisku w Anglii. Jesteśmy sprawni fizycznie i gotowi do działania gdyż przebywamy już w Oslo. Mówimy bardzo dobrze po angielsku i jesteśmy otwartymi na nowe doświadczenia ludźmi.
    Czekamy na odpowiedź

  3. Witam jesteśmy zainteresowani powyższą ofertą pracy i prosimy o kontakt +48 574 689 311

  4. Witam,
    jestem zainteresowana ofertą pracy.Mieszkam w Oslo,jestem sprawna fizycznie,potrafię pracowac w zaspole.
    Czekam na odpowiedz
    Jolanta