163,80 NOK/h brutto

Pakowanie przekąsek od zaraz Norwegia praca bez znajomości języka Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 października 2017 01:49

Propozycja pracy w Norwegii na produkcji oraz przy pakowaniu słonych przekąsek. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Bergen dla kandydatów bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 163,80 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca przy taśmie w fabryce produkującej słone przekąski
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie zdejmowanie towarów z taśmociągu oraz pakowanie do kartonowych pudełek, a następnie do opakowań zbiorczych

Wymagania:

  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • brak problemów ze zdrowiem
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • dobra kondycja
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na produkcji lub przy pakowaniu artykułów żywnościowych

Oferujemy:

  • pomoc w sprawach formalnych
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy poprzez agencję, następnie możliwość pracy bezpośrednio u pracodawcy
  • darmowy proces rekrutacji
  • zakwaterowanie na miejscu za 3000 NOK miesięcznie
  • atrakcyjne warunki pracy

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do wysyłania CV na adres:

norwayworker@europe.com z dopiskiem “pp/22/17”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bergen-dam-prace-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-przekasek-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 28059ebc47b19a4a

7 komentarzy na “Pakowanie przekąsek od zaraz Norwegia praca bez znajomości języka Bergen”

  1. Witam
    Jestem zainteresowany pracą w Norwegi, lecz podany adres e-mail jest niepoprawny, zatem prosze o kontakt ze mna poprzez : marcin10041995@gmail.com

  2. Witam. Mam 25 lat jestem w pelni zdrowy rzetelnie wykonuje dana prace chetnie wyjade od zaraz. Podejme sie tej pracy bez problemu oraz innych prac powierzonych przez pracodawce.

  3. Jestem zainteresowana pracą, proszę o kontakt 516803379, mail: dominikam525@gmail.com

  4. Paweł Domański na 2 listopada 2017 @ 12:30

    witam jestem zainteresowany ofertą
    proszę o kontakt

    tel 511327128
    email pawelde92@o2.pl

  5. Dzień dobry,
    Mam na imię Grzegorz, mam 51 lat. Nie mam nałogów. Posiadam prawo jazdy kat B,C.
    Jestem odpowiedzialny,sumienny a przede wszystkim uczciwy i komunikatywny. Większość lat przepracowałem w handlu (duże doświadczenie w kierowaniu pojazdem kategori B-jazdy po całym kraju). Chętnie podejmę pracę na produkcji.
    Od roku uczę się języka angielskiego, znam język niemiecki w stopniu komunikatywnym.
    Pozdrawiam

    Grzegorz

  6. Anna i Grzegorz na 13 listopada 2017 @ 22:26

    Witam,
    Wraz z partnerem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy. Posiadamy doświadczenie, pracowici i uczciwi. Gotowi do wyjazdu od zaraz. Proszę o kontakt pod nr telefonu 507004095 lub rogerg69@wp.pl
    Pozdrawiam Anna

  7. Jakub Jacykiewicz na 16 listopada 2017 @ 11:16

    Witam, jestem zainteresowany praca z tego ogloszenia.

    Posiadam norweski numer personalny, konto bankowe i numer telefonu.

    Mieszkam w centrum Bergen.

    Posiadam takze doswiadczenie w gastronomii.

    Prosze o kontakt na email rixeed@gmail.com lub tlf. 45817679

    Podany przez panstwa adres email nie dziala takze zostawiam odpowiedz tutaj.

    Pozdrawiam
    Jakub Jacykiewicz