163,84 NOK brutto/h

Pakowanie sera bez znajomości języka praca w Norwegii dla par od zaraz 2021 Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 kwietnia 2021 17:26

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Norwegii dla par przy pakowaniu sera. Zatrudnienie 2021 w Stavanger bez znajomości języka jako pakowacz. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: 163,84 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • najpierw trzeba przejść badania, które umożliwiają pracę z żywnością – badania są darmowe, opłacane przez pracodawcę;
  • na początku pracownik przejdzie przeszkolenie z zakresu obowiązków, a także z obsługi maszyn oraz BHP;
  • kontrolowanie jakości produktów, samodzielna obsługa urządzeń produkcyjnych, a także dbanie o ciągłość produkcyjną itp.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia na analogicznym stanowisku;
  • zmotywowanie;
  • zdyscyplinowanie;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta;
  • zakwaterowanie w cenie 3200 NOK na mc od osoby;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • norweską umowę raz z ubezpieczeniem, urlopem i dostępem do świadczeń socjalnych;
  • możliwość zapisania się na tani kurs językowy, który będzie zorganizowany na miejscu przez pracodawcę.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-dla-par-pakowanie-sera-stavanger-2021/

ID ogłoszenia: 9256076d9a02c552