161 NOK/h

Pakowanie warzyw oferta pracy w Norwegii od zaraz bez języka Moss

  • Miasto lub region: Moss
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 lutego 2016 02:27

Ogłoszenie pracy w Norwegii przy myciu, sortowaniu i pakowaniu warzyw na linii produkcyjnej w hurtowni. Zatrudnienie w Moss os zaraz bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pakowacz

Lokalizacja: Moss, Norwegia

Zarobki: 161 NOK na godzinę

Stanowisko: od zaraz

Liczba stanowisk: 3

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona odpowiadać będzie za wykonywanie prac fizycznych polegających na myciu, sortowaniu i pakowaniu świeżych warzyw. Zadania wykonywane będą przy taśmie produkcyjnej. Pracownik będzie zajmował się również przygotowaniem towarów do wysyłki na potrzeby sklepów wielkopowierzchniowych.

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • duża samodzielność
  • zdolność do pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy pakowaniu
  • gotowość podjęcia pracy od zaraz i pozostania na miejscu przez przynajmniej 3 miesiące

Zapewniamy:

  • pracę za pośrednictwem agencji
  • podczas pierwszej umowy zorganizowane jest odpłatnie zamieszkanie w cenie 3500 NOK za miesiąc
  • pracodawca zapewnia możliwość pobrania zaliczki po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez stronę:

Aby prawidłowo aplikować, prosimy oznaczyć opcję: „Sortowacz-Pakowacz warzyw Moss”.

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-od-zaraz-przy-pakowaniu-warzyw-bez-jezyka-w-moss/

ID ogłoszenia: 84256c232c108ff4

1 odpowiedź na “Pakowanie warzyw oferta pracy w Norwegii od zaraz bez języka Moss”

  1. katarzyna na 24 lutego 2016 @ 13:14

    Dzień dobry jestem zainteresowana pracom jestem osobom uczciwom bez nałogów z prawem jazdy kat B gotową podjąć pracę proszę o kontakt 729278148 kasiulek372@wp.pl