od 10000

Pielęgniarka lub Pielęgniarz praca w Norwegii bez znajomości języka 2018

  • Miasto lub region: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2018 00:01

Bez znajomości języka do podjęcia możliwa atrakcyjna praca w Norwegii na stanowisku pielęgniarki bądź pielęgniarza. Zatrudnienie dla osób z ukończoną minimum szkołą średnią (liceum medyczne).

Pielęgniarka – Pielęgniarz, praca w Norwegii (10000 – 20000 PLN)

Nr Licencji: 13917

Oferujemy:
• Możliwe zarobki ponad 43338 NOK brutto miesięcznie (20000 PLN), gwarantowane 22000 NOK brutto (~10000 PLN),
• Kontakt przez 7 dni w tygodniu,
• Kurs językowy przed wyjazdem (300+ godzin),
• 50h kursu przygotowawczego do pracy w Norwegii,
• Mieszkanie przez cały okres kontraktu,
• Newsletter przygotowujący do wyjazdu,
• Firma pokrywa koszty związane z wyjazdem,
• W niektórych przypadkach oferowany jest samochód służbowy,
• Możliwość 1 – tygodniowego urlopu co 6 tygodni,
• Kontrakt 27 miesięcy (średni czas pracy w ciągu kontraktu 150h/miesiąc),
• Przeloty do polski i z powrotem opłaca pracodawca raz na 6 tygodni,
• Oferujemy pełną opiekę i wsparcie na każdym etapie kontraktu jako jedyna firma (OPEN EUROPE) w Polsce wpieramy Was także po wyjeździe,

Zgłoś się obejrzyj film informacyjny po ściągnij materiały informacyjne ze zdjęciami.

Wypełnij formularz na stronie: http://openeu.pl/r7

Wymagania:

Obowiązkowe:
• Wykształcenie kierunkowe – liceum medyczne, studium, licencjat, magister
• Chęć wyjazdu do Norwegii
• Gotowość podjęcia nauki języka norweskiego
• Niekaralność.

Mile widziane:
• Prawo jazdy kategorii B
• Życzliwość w stosunku do innych ludzi.
• Cechy: Otwartość, uśmiech, wytrwałość, pozytywne podejście do życia

Obowiązki:
• Gotowość do pracy,
• Przestrzeganie grafiku pracy
• Standardowe obowiązki pielęgniarskie

Zarobki:
• 210 – 250 NOK za 1h pracy
• + 56 NOK za każdą godzinę nocną
• + 50 NOK za każdą godzinę w weekend
• + 133% dodatku za prace w święta,
• + 100% stawki podstawowej za każdą nadgodzinę

Oferta w Liczbach:
• 10% zarobków co roku dostajesz do wykorzystania na wakacje ~20000PLN,
• 10% zniżki podatkowej przez cały kontrakt,
• 153 h – średni czas pracy,
• 27 miesięcy kontraktu,
• 6 tygodni pracujących, 1 tydzień urlopu,
• Ponad 300 h nauki języka norweskiego,
• 50 h kursu przygotowawczego do pracy w Norwegii.

Jesteśmy zainteresowani również kandydaturą osób, które znajdują się na ostatnim roku studiów pielęgniarskich, tak licencjatu jak i studiów magisterskich.

Żeby dowiedzieć się więcej i nawiązać kontakt z opiekunem:
1. Wejdź w LINK http://openeu.pl/r7
2. Zostaw dane kontaktowe,
3. Obejrzyj firm informacyjny,
4. Wygeneruj dokumenty informacyjne ze zdjęciami i odpowiedziami na pytania,
5. Wyślij umowę i rozpocznij naukę.

Po zgłoszeniu przez formularz kontaktowy: http://openeu.pl/r7 otrzymasz wszystkie nie zbędne informacje.

Jesteśmy młodymi ludźmi, którzy bezpośrednio współpracują z firmami norweskimi. Jako licencjonowana firma możemy zagwarantować Wam personalne podejście do każdego z Was i zadbanie o Wasze interesy przez cały okres trwania kontraktu.

Open Europe będzie pomagać Wam na co dzień, możecie liczyć na pomoc także po wyjeździe do Norwegii.

Open Europe sp. z o.o. // NIP 5862305728 // REGON 364239680 // Nr Licencji: 13917
www: http://openeu.pl/
Adres centrali: Świętojańska 3/1, Gdynia, 81 – 572.
Email: dziendobry@openeu.pl

“Istniejemy po to, by polskie Pielęgniarki zarabiały więcej pieniędzy”

ID ogłoszenia: 3745abbb252899c7

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: OpeneuMat
  • Zarejestrowany od: 28 marca 2018

Inne przedmioty dodane przez OpeneuMat

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez OpeneuMat »