do ustalenia

Pielęgniarka-Pielęgniarz do pracy w Norwegii od zaraz, Oslo 2019

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 września 2019 14:10

Od zaraz dostępna propozycja pracy w Norwegii dla personelu medycznego pielęgniarzy i pielęgniarek. Zatrudnienie w rejonie Oslo także bez znajomości języka norweskiego.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627 poszukuje osób do pracy w norweskich i szwedzkich placówkach zdrowia.

Pielęgniarka/Pielęgniarz w norweskich i szwdzkich placówkach zdrowia (różne lokalizacje w Norwegii i Szwecji)

Wysokie zarobki nawet 20 000 złotych miesięcznie!

Wymagania:
– Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
– empatia, odpowiedzialność, cierpliwość oraz wrażliwość na potrzeby pacjenta
– wykształcenie pielęgniarskie
– nie wymagamy doświadczenia!

poszukujemy również studentów pielęgniarstwa, możesz rozpocząć naukę języka przed ukończeniem studiów

Nie musisz znać języka, zapewniamy bezpłatny kurs norweskiego lub szwedzkiego!
kurs bedzie odbywał się na 2 sposoby i w obu przypadkach jest bezpłatny:

1.drogą skypową 2 razy w tygodniu z polskim lektorem – możesz uczestniczyć w kursie ze swojego domu

2. w trybie stacjonarnym. W tej formie kurs odbywa się 5 dni w tygodniu. i trwa krócej,
aby zachęcić naszych kandydatów do kursu stacjonarnego opłacamy na czas kursu zakwaterowanie oraz wypłacamy bezzwrotne miesięczne stypendium w wysokości 1500 zł dla każdego kandydata

w pełni oskładkowana umowa o pracę, 30 dni urlopu, najwyższe w Europie waruki socjalne, możliwość pracy w międzynarodowym zespole, w najlepszych warunkach w Europie

zapewniamy autoryzację zawodu w Norwegii lub Szwecji

raz na 6 tygodni pracodawca opłaca bilet lotniczy do Polski i z powrotem podczas trwania całego kontraktu

Obowiązki:
– udział w procesie opieki, rehabilitacji i leczenia
– ocena i stałe monitorowanie zdrowia pacjentów;
– współpracę z lekarzami, rehabilitantami oraz personelem Ośrodka.
– wykonywanie czynności pielęgniarskich zgodnie z obowiązującymi procedurami;

zapewniamy: Pomoc przy podróży i zakwaterowaniu

Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

W temacie prosimy wpisać “Pielęgniarka Norwegia Szwecja”

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) – c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

ID ogłoszenia: 1175d6a5e273d486

Brak tagów