175 NOK brutto/h

Pilnie dam pracę w Norwegii sprzątanie biur od zaraz Fredrikstad dla Polaków

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 marca 2016 00:32

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii dla Polaków przy sprzątaniu biur w Fredrikstad. Zatrudnienie od zaraz dla osób ze znajomością języka angielskiego. Pracodawca zapewnia pełne wsparcie na miejscu.

Stanowisko: Personel sprzątający

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad

Wynagrodzenie: 175 NOK brutto za godzinę

Obowiązki:

  • porządkowanie powierzchni biura – dbanie o estetyczny wygląd
  • wynoszenie i sortowanie odpadów
  • sprzątanie recepcji oraz poczekalni dla gości
  • dbanie o ład w toaletach, uzupełnianie papieru oraz mydła
  • zgłaszanie problemów ze sprzętem/klimatyzacją/innych technicznych
  • sprzątanie pomieszczenia socjalnego a także gabinetów
  • odkurzanie

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności, uczciwość, lojalność
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku
  • przyjazne nastawienie
  • wysoka kultura osobista
  • szybkość, sprawność, dokładność
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • na miejscu oferujemy wsparcie polskojęzycznego koordynatora, który pomoże w zaaklimatyzowaniu się, relokacji i sprawach urzędowych
  • wsparcie w zorganizowaniu zakwaterowania
  • początkowo umowa 3 miesięczna z możliwością podjęcia stałej współpracy
  • uczciwe warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek

Aplikacja:
Zgłoszenie z załączeniem dokumentów aplikacyjnych prosimy przesłać mailowo na adres:

  • Ewa.Brzeska@onet.eu

Koniecznie prosimy dołączyć zdjęcie całej sylwetki oraz aktualnego CV.

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/fredrikstad-ogloszenie-pracy-w-norwegii-od-zaraz-przy-sprzataniu-biur-dla-polakow/

ID ogłoszenia: 92556dd8b6e14338

3 komentarze na “Pilnie dam pracę w Norwegii sprzątanie biur od zaraz Fredrikstad dla Polaków”

  1. witam
    2 osoby gotowe do wyjazdu
    tel do polski 89 513-98-18

  2. dzien dobry.jestem zainteresowany oferta pracy przedstawiona przez panstwa.spedzilem wiele na morzu,wiec jako czlowiek jestem osoba zaprawiona w bojach.pracowalem przez okolo 10 lat w dunskiej firmie maersk na stanowisku monter maszynowy.nastepnie przez dluzszy okres czasu z moich uslug korzystala firrma scanel interational rowniez na tym samym stanowisku.moga panswo zasiegnac opini na temat mojej osoby,wszystkie informacje znajduja sie w tych firmach.moge jedynie zapewnic panstwa,ze jestem bardzo odowiedzialna,sumienna i lojalna osoba.moze panstwa zdziwic dlaczego zainteresowalem sie panstwa ogloszeniem..odpowiedz jest prosta-zalezy mnie na stabilizacji.jezeli jestescie panstwo to w stanie zapewnic to byloby super.pozdrawiam.600440870

  3. Witamy. Chętnie podejmiemy prace. Jesteśmy osobami z doświadczeniem w branży sprzątającej. Młodzi, sprawni i gotowi na wyjazd ! Prosimy o kontakt e-mail bądź telefoniczny 607 578 009 Cv i zdjęcia już w drodze. Czekamy na kontakt i pozdrawiamy.